Policisté pátrají po svědcích nehody u Obor, po které řidič odmontoval značky a odešel
27. prosince 2021 (16:37)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka
Příbramští policisté prošetřují nehodu, která se stala 12. prosince kolem půl jedenácté večer u obce Obory na Příbramsku.
Policisté pátrají po svědcích nehody u Obor, při které řidič odmontoval značky a odešel. Podle policie se řidič patřičně nevěnoval řízení a ani dopravnímu značení, kde byl přikázaný směr vpravo. „Při míjení protijedoucího vozidla zazmatkoval, narazil do dopravní značky a betonového zátarasu, po kterém dál pokračoval v jízdě. Následně ještě narazil do sloupu s telefonním vedením, který přerazil a vylomil další dopravní značku. Vozidlo pak zůstalo stát na boku a jeho řidič, poté co si z něho odmontoval registrační značky, z místa nehody odešel,“ informovala pribram.cz policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
Po oznámení nehody dalšími svědky vyjeli na místo policisté, kteří kromě zaměření místa prostřednictvím dronu hledali i za pomoci služebního psa řidiče vozu. Toho se ale z důvodu velkého pohybu osob na místě nepodařilo toho dne dohledat. Jeho identitu ale policisté již podle Suchánkové znají a s tímto mužem provádějí patřičná šetření.
„S objektivním posouzením nehody hledáme svědky, tedy další řidiče, kteří havárii osobního vozu viděli a mohou poskytnout informace důležité pro přestupkové řízení, aby kontaktovali linku 158,“ dodala Suchánková.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Příbram bude hostit republikový šampionát. Do města přijede elita dětského krasobruslení
Zimní stadion v Příbram se od 6. do 8. března stane dějištěm Mistrovství České …
Srážka dvou Fordů u obce Obory, kvůli vyšší škodě vyjela k nehodě policie
V pondělí 23. února krátce před sedmou hodinou ranní se v katastru obce Obory na …
Komisař, který ve volném čase zachraňuje Svatohorský sad s přáteli
Luboš Řezáč, příbramský komisař kriminální policie a zakladatel spolku Svatohorské …
ROZHOVOR
V Čenkově zachraňovali muže po pádu do Litavky. Zřejmě už druhý pád do vody v únoru
V Čenkově se v neděli 22. února odehrála dramatická záchranná akce.
Mladé fotbalové naděje zabojují o pohár starostky. Podlesí čeká velký turnaj!
Fotbalové hřiště v Podlesí se v sobotu 29. března promění v dějiště napínavých soubojů …
Roste brutalita mladistvé kriminality. Děti se radikalizují a útočí pro samotný zážitek násilí
Rostoucí agresivita dětí a mladistvých a nový fenomén zážitkového násilí znepokojují …
ZAJÍMAVOSTI
Ve Středočeském kraji pracuje přes 34.000 uprchlíků z Ukrajiny, meziročně víc
Ve Středočeském kraji pracuje podle lednových dat úřadu práce přes 34.000 uprchlíků z …
Kde v Příbrami dělají nejlepší pizzu? Spouštíme velkou pizzovou anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna
Příbramští, připravte se. Teď jde o pizzu — a to je věc, na které se málokdo shodne. …
ANKETA
Hasiči nad ránem likvidovali požár v Březnici
Několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů vyjelo v noci na neděli k …
AKTUÁLNĚ
Příbram opravila čtyři rybníky za 20 milionů. Teď se chystá na Černé jezírko
Klimatické změny, sucho a proměny krajiny nutí města přemýšlet jinak o vodě. V …
PŘÍRODA




