Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic
7. srpna 2020 (13:00)
Od pondělí dne 3. srpna řeší příbramští policisté příčinu havárie osobního vozidla Škoda Superb, ke které došlo kolem 10:30 hodin na silnici č. I/4 u obce Chraštice, konkrétně mezi 58 – 59 km, ve směru od Prahy na Strakonice.
„Na základě zjištěných informací měl řidič tohoto osobního vozidla vjet do mírné levotočivé zatáčky, najet do svodidel a skončit vpravo v silničním příkopu. Celá událost se měla odehrát proto, že se řidič snažil odvrátit střet s protijedoucí nákladní soupravou, jejíž návěs z důvodu smyku měl přejet do protisměru. Na základě provedeného šetření by se mohlo jednat o nákladní vůz výrobní značky MAN, oranžové barvy,“ uvedli policisté.
Případem se zabývají příbramští dopravní policisté, kteří zjišťují veškeré okolnosti. Zároveň se obracejí na svědky havárie, kteří v 10:30 hodin po této komunikaci projížděli. Konkrétně se obracejí na svědky, kteří viděli, jak k celé události došlo, nebo si všimli projíždějící nákladní soupravy. Policisté by také uvítali případné záznamy z palubních kamer. Jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění celé události, můžete oznámit na telefonním čísle 974 879 251 nebo na 974 879 503. Využít můžete také bezplatnou linku tísňového volání 158.
O nehodě jsme psali v článku Strakonická zažívá další komplikace. Řidič superbu skončil za svodidly na střeše
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PČR
autor: Jakub Pečenka
Další články
Podezření strážníků se potvrdilo, řidič měl pozitivní test na drogy
Strážníci městské policie při běžné kontrole zastavili řidiče, u kterého vzniklo …
Mosty na hraně životnosti. Kraj chystá velkou stavební rekonstrukci za stovky milionů
Středočeský kraj pokračuje v masivních investicích do silniční infrastruktury. Radní …
Galerie Františka Drtikola: výbor nenašel pochybení, ale měl výhrady. Ředitelka sama požádala o audit
Hospodaření Galerie Františka Drtikola se stalo jedním z nejdiskutovanějších bodů …
Politika
Lákavá reklama ho připravila o téměř dva miliony. Policie varuje před falešnými investičními poradci
Touha zhodnotit úspory se jednomu muži ze Zlínska krutě nevyplatila. Místo slibovaného …
Středočeský kraj otevřel hlasování. O Cenu veřejnosti bojuje 58 osobností
Středočeský kraj spustil veřejné hlasování, ve kterém mohou lidé rozhodnout o držiteli …
Příbram šokovala volejbalovou extraligu
Volejbalová Příbram zažila v sobotu 7. února večer, na který se bude dlouho vzpomínat. …
Gastro agent: Kebab house & pizza
Fast‑food má být rychlý, dostupný a cenově přívětivý. Ale i u rychlého občerstvení nás …
Fast food
Historie rožmitálského skautingu zamíří do kina. Dokument „Slibuji na svou čest“ má premiéru
Po několika letech se diváci konečně dočkají. Dokumentární film mapující více než …
Prostor po zahradnictví se uvolní. Město chce parkoviště a možná i vrátka pro školáky
Prostor v Jinecké ulici pod městským hřbitovem, kde dnes sídlí zahradnictví Petunia, …
Nepřehlédněte
Podvod za miliardy. Stovky tisíc kusů elektroniky zmizelo
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu odhalili obrovský podvod, …





