27. 4. svátek má Jaroslav




Policisté pátrají po svědcích dopravních nehod. Pomůžete jim?

4. července 2018   (11:09)
Policisté pátrají po svědcích dopravních nehod. Pomůžete jim?
foto: por. Bc. Monika Schindlová, DiS. tisková mluvčí PČR Příbram

Příbramští policisté hledají svědky dvou dopravních nehod, ke kterým došlo v úterý 3. července.



První nehoda se stala v 16:50 hodin ve Školní ulici v Příbrami. Čtyřiapadesátiletý řidič jel ve směru od kruhového objezdu a z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde naboural do sloupu veřejného osvětlení. Muž utrpěl lehké zranění a sanitka do převezla do nemocnice. Hmotná škoda byla stanovena na 45 tisíc korun.

Druhá nehoda se odehrála v 17:55 hodin v katastru obce Buková u Příbramě. Třiapadesátiletý cyklista jedoucí ve směru od Rosovic na Pičín z nezjištěných důvodů vyjel vpravo mimo vozovku, kde spadl do silničního příkopu. Muž skončil s poraněním lehčího charakteru v nemocnici.

Případní svědci, kteří by mohli pomoci při objasňování těchto dopravních nehod, se mohou ozvat na telefon 974 879 251(527) nebo na bezplatnou linku 158.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info: por. Bc. Monika Schindlová
DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
autor: mip








Další články

První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Karolína Urbanová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod … LIFESTYLE Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Hornickou minulost města připomíná venkovní výstava, která je k vidění na náměstí T. … NEPŘEHLÉDNĚTE
Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo i letos výzvu dotačního programu Obchůdek … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz