Policisté pátrají po řidiči, který po nehodě z místa utekl
5. května 2020 (10:47)
Dne 25. dubna v 16:10 hodin došlo na silnici I/19 v katastru obce Rožmitál pod Třemšínem k dopravní nehodě. Nezjištěný motorista jel ve voze Škoda Octavia po uvedené vozovce ve směru od obce Věšín. Na 33,25 km předjížděl osobní automobil značky Renault Megane, jehož řidič však odbočoval vlevo na místo ležící mimo komunikaci. Po střetu aut šofér octavie z místa nehody utekl.
Policisté začali neprodleně po muži pátrat. „Nasadili jsme policejní dron, přivolali psovoda se psem. Do této chvíle se nám nepodařilo řidiče vypátrat,“ sdělila redakci v den události ve večerních hodinách policejní mluvčí Lucie Steinerová.
U řidičky byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Policisté zjistili majitele druhého vozidla. „Policistům uvedl, že auto neřídil, a že klíče od auta zapůjčil svému známému," uvedla Steinerová.
„Policisté nyní žádají svědky, kteří by mohli osobu muže odcházejícího z místa vidět nebo v danou dobu místem projížděli a mohli zachytit vozidlo Škoda Octavia modré barvy na kamery ve svých autech, aby se ozvali na telefon 974 879 251 (503)," doplnila policejní mluvčí Monika Schindlová.
O dopravní nehodě jsme informovali v článcích:
Dopravní nehoda uzavřela silnici u Rožmitálu. Jeden z řidičů z místa utekl, policisté prohledávají okolí
Policisté dohledali majitele vozidla, které havarovalo u Rožmitálu a řidič utekl. Já neřídil, klíče jsem zapůjčil, řekl
Dopravní nehoda uzavřela silnici u Rožmitálu. Jeden z řidičů z místa utekl, policisté prohledávají okolí
Policisté dohledali majitele vozidla, které havarovalo u Rožmitálu a řidič utekl. Já neřídil, klíče jsem zapůjčil, řekl
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody
Louky, které zarůstaly, mokřady, které mizely, i voda, která z krajiny pomalu …
Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici
V neděli kolem jedné hodiny ranní vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě osobního vozu …
DOPRAVA
Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup
Základní škola pod Svatou Horou patří k nejstarším vzdělávacím institucím v Příbrami, …
ROZHOVOR
Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory
Historický zámek v Hluboši, kde trávil léta prezident Tomáš Garrigue Masaryk, čeká …
ZAJÍMAVOSTI
Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst
Celostátní akce Speed Marathon, během níž policie po dobu 24 hodin kontroluje …
DOPRAVA
Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti
Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a …
AKTUÁLNĚ
Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace
Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to …
AKTUÁLNĚ
Zimní sezóna na nové D4: sypače najezdily téměř 40 tisíc kilometrů
Zimní údržba nové dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem byla pro tým Via Salis Operations …
DOPRAVA
Malý, ale neohrožený. To je kulíšek nejmenší
Je nejmenší, ale zároveň nejodvážnější a možná i nejdrzejší sovou. Ano, řeč je o …
POZNÁVÁME BRDY
Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho soustrojí opět v plné síle
Vodní elektrárna Slapy je po roční odstávce jednoho ze tří soustrojí opět v plné síle. …
NEPŘEHLÉDNĚTE





