24. 8. svátek má Bartoloměj

Policisté hledají svědky pondělní dopravní nehody, při které došlo ke zranění dítěte

31. července 2019   (14:00)
Policisté hledají svědky pondělní dopravní nehody, při které došlo ke zranění dítěte

Dne 29. července v ulici Špitálská v Příbrami došlo ke střetu dítěte s přívěsným vozíkem, který byl připojen za vozidlem. Policisté nyní hledají svědky této dopravní nehody


Policisté z dopravního inspektorátu v Příbrami řeší od 29. července 2019 dopravní nehodu, ke které došlo v ulici Špitálská u č. p. 14 v obci Příbram IV. O dopravní nehodě jsme vás informovali v tomto článku.

Dne 29. července kolem 17:20 hodin projížděl řidič se svým vozidlem výrobní značky Alfa Romeo, stříbrné barvy, výše uvedenou ulicí. Za vozidlem měl navíc připojen přívěsný vozík tovární značky Jinos. Řidič jel přesněji ve směru od ulice Milínská k ulici Čs. Armády. Tou dobou na výše uvedeném úseku stála vpravo ve směru jízdy řidiče skupinka dětí. Děti stály na travnaté ploše mimo komunikaci. Když byl řidič se svým vozidlem a přívěsem v jejich úrovni, jedno z dětí chtělo ihned po projetí vozidla přeběhnout ulici. Pravděpodobně si ale nevšimlo přípojného vozíku a narazilo do něj. Při střetu nezletilá osoba utrpěla zranění, se kterými byla letecky transportována do jedné z pražských nemocnic.

Policisté žádají svědky dopravní nehody, především řidiče, kteří jeli po komunikaci dne 29. července kolem 17:20 hodin, a mohli si tak všimnout celé události nebo ji zachytit na kamery ve svých vozidlech, aby kontaktovali policisty.

Jakékoliv informace, které by mohly pomoci policistům při objasnění celého případu, sdělte prosím na telefonní číslo 974 879 503. Použít můžete také linku tísňového volání 158.

Policisté z dopravního inspektorátu …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: nprap. Bc. Veronika Čermáková
PČR Benešov

autor: mir foto japDalší články

Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30) Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Pravidelné výlovy, vysazení čisticích rostlin a zvýšení průtoku vody. To vše by mělo zkvalitnit vodu v Novém rybníce 23. srpna 2019   (06:08) Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Nejhorší kvalita vody je v Pilském rybníku na Příbramsku 22. srpna 2019   (18:35) Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Počítejte se zdržením 22. srpna 2019   (16:00) Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Na jih bez objížďky. Most na Strakonické je již průjezdný Uzavírka měla původně trvat zhruba o měsíc déle. 22. srpna 2019   (14:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz