Policisté dohledali majitele vozidla, které havarovalo u Rožmitálu a řidič utekl. Já neřídil, klíče jsem zapůjčil, řekl
25. dubna 2020 (21:00)
V sobotu před 17. hodinou došlo na silnici I/19 u Rožmitálu pod Třemšínem k nehodě dvou osobních vozidel. Na místo vyjely záchranné složky, včetně záchranné služby. V jednom z havarovaných vozidel cestovaly dvě děti a sedmadvacetiletá řidička. Dle mluvčí záchranky Petry Effenbergerové nedošlo ke zranění, pouze preventivně lékař zkontroloval zdravotní stav dětí, které nakonec nebyly transportovány do nemocnice.
Řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia po nehodě z místa utekl. Policisté začali po muži pátrat. „Nasadili jsme policejní dron, přivolali psovoda se psem. Do této chvíle se nám nepodařilo řidiče vypátrat,“ sdělila pribram.cz policejní mluvčí Lucie Steinerová.
Komunikace byla po dobu odstranění havarovaných vozidel zcela uzavřena, objízdná trasa byla vedena přes centrum Rožmitálu pod Třemšínem.
U řidičky byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Policisté zjistili majitele druhého vozidla. „Policistům uvedl, že auto neřídil, a že klíče od auta zapůjčil svému známému. Totožnost muže uvedl, pátráme po něm,“ doplnila Steinerová.
O dopravní nehodě jsme informovali v článku: Dopravní nehoda uzavřela silnici u Rožmitálu. Jeden z řidičů z místa utekl, policisté prohledávají okolí
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Proč děláme věci, které víme, že nám škodí
Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys …
LIFESTYLE
Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž
Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu …
SPORT
Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna
Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v …
AKTUÁLNĚ
První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek
První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? …
SOUTĚŽ
Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem
Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro …
POLITIKA
Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima
Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se …
Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék
Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE
Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně …
KULTURA
Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí
Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci …
FOTOGALERIE
Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců
Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která …
AKTUÁLNĚ





