Policie hledá svědky nehody na kruháči, ale i v Drevníkách
11. února 2025 (14:10)
foto: Nehoda v Příbrami 5. února. / pribram.cz
Záznamy z kamer nebo svědkové mohou policii objasnit nehodu na kruhovém objezdu ze středy 5. února. Hledá se rovněž svědek od nehody v Drevníkách.
Žena tam přecházela ulici Evropskou po přechodu, když ji porazilo projíždějící auto jedoucí do centra města. Nehoda se stala před půl třetí odpoledne.
"K dopravní nehodě došlo na přechodu pro chodce, kdy 83letá chodkyně šla ve směru od ulice Obecnická ve směru na ulici Plzeňská. Osobní vozidlo Peugeot 206 jelo ve směru do centra. Policisté by k celé věci potřebovali vyslechnout důležité svědky, kteří mohli nehodu přímo vidět a nebo v místech zrovna projížděli osobním vozidlem a mají v něm kamery, které by policistům mohli poskytnout," uvedl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Policie proto žádá svědky této nehody, aby se přihlásili na čísle 158 nebo na lince 974 879 527.
Dopravní policisté z Příbrami prošetřují okolnosti další dopravní nehody, ke které došlo už 23. ledna po 18. hodině v obci Drevníky.
"Řidič osobního vozidla Citroën zde havaroval do betonového mostku. Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění a řidič nebyl pod vlivem alkoholu. Z dosavadního šetření vyplývá že celé události byl přítomen svědek který havárii viděl, a protože nebyl účastníkem této dopravní nehody z místa odjel a právě tohoto svědka by policisté potřebovali vyslechnout," upozornil Pavel Truxa.
"Řidič osobního vozidla Citroën zde havaroval do betonového mostku. Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění a řidič nebyl pod vlivem alkoholu. Z dosavadního šetření vyplývá že celé události byl přítomen svědek který havárii viděl, a protože nebyl účastníkem této dopravní nehody z místa odjel a právě tohoto svědka by policisté potřebovali vyslechnout," upozornil Pavel Truxa.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / Policie ČR
autor: Karel Hutr
Související
Další články
Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost
Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek …
AKTUÁLNĚ
Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě?
Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po …
ZAJÍMAVOSTI
Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok
Milovníci přírody, cyklistiky i Brd se mohou těšit na výjimečný letní výlet. Muzeum …
PŘÍRODA
Senát smetl návrh na jasnější péči o umírající. Lékaři dál řeší nejtěžší situace bez zákonné opory
Senát zastavil návrh, který měl lékařům ulehčit rozhodování v péči o umírající. Novela …
ZDRAVOTNICTVÍ
Mazutová výtopna na Rynečku čeká na nový osud. Město zvažuje demolici i bytovou výstavbu
Bývalá mazutová výtopna na Rynečku je jedním z největších brownfieldů v Příbrami. …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Dvojitý šok v Oktagonu. Pudilová i její partner Fleury padli — láska drží, klec ne.
Tvrdý večer pro zamilovanou dvojici z MMA světa. Příbramská Lucie Pudilová nastoupila …
SPORT
Banán v kávě? Nový trend z Koreje dobývá kavárny. Ochutnali byste ho?
Zapomeňte na cukr nebo karamelový sirup. Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje …
ZAJÍMAVOSTI
Obří sumec z Orlíku má nový domov, v akváriu u zámku obdivují 160centimetrového dravce
Sladkovodní expozice nedaleko zámku Orlík nad Vltavou láká na novou atrakci v podobě …
AKTUÁLNĚ
V červenci zemřel na středočeských silnicích jeden člověk, loni jedenáct
V červenci zemřel při dopravních nehodách na silnicích ve Středočeském kraji jeden …
DOPRAVA
Nejdražší chyba při prodeji domu? Uděláte ji dřív, než zveřejníte první inzerát
Co nám říkají klienti...
„Podíval jsem se na podobné domy na internetu a cenu jsem …
PR




