24. 3. svátek má Gabriel




Policie hledá cestující z autobusu, který zachytil ženu a údajně ji 5 metrů táhl

5. října 2022   (12:13)
Policie hledá cestující z autobusu, který zachytil ženu a údajně ji 5 metrů táhl
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka / ilustrační foto

Poté, co autobus zastavil a otevřel dveře, žena spadla na silnici a vážně se zranila.


Pražská policie hledá cestující z autobusu číslo 164, který v úterý odpoledne v Praze na zastávce Sídliště Řepy zachytil zvenku devětašedesátiletou ženu a podle její výpovědi ji zhruba pět metrů táhl. Poté, co autobus zastavil a otevřel dveře, žena spadla na silnici a vážně se zranila. Policie se snaží zjistit, jak se vše skutečně stalo, k dispozici má totiž jen výpověď poškozené, řidič si zachycení ženy neuvědomuje a cestující z autobusu po události odešli. ČTK to dnes řekl policejní mluvčí Jan Rybanský, který o případu informoval také na webu.

Nehoda se stala v Makovského ulici v Praze 6 kolem 13:30. "Poškozená vypověděla, že ji autobus přivřel ruku do dveří a následně se rozjel. Po pěti metrech zastavil a otevřel. V tu chvíli její ruka povolila a ona vypadla mezi chodník a autobus a došlo k vážnému zranění. Nicméně technicky není možné, aby autobus chytil ruku, protože dveře by se automaticky otevřely. Takže ji buď držel za prsty, nebo ji chytil za oděv, které přivřít do dveří lze," uvedl mluvčí.
Policie podle něj rovněž neví, zda se vše stalo při nastupování ženy do autobusu nebo jestli žena po přivření do dveří vedle autobusu běžela či šla. "Řidič si ničeho nevšiml. Prostě zavřel dveře a jel," uvedl mluvčí a doplnil, že na zachycenou ženu jej upozornili cestující. Ti ale z místa odešli před příjezdem policistů. Zraněná žena skončila v nemocnici.
Vedle cestujících z autobusu policisté přivítají i svědectví dalších lidí, kteří nehodu viděli. Ozvat se mají na linku 158.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ ČTK
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové Do Česka se žene prudké ochlazení. Sníh bude i v nížinách, říkají meteorologové Po teplém začátku týdne míří do Česka výrazná změna počasí. Teploty ve čtvrtek a v … AKTUÁLNĚ Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě Nultá hodina autoškoly odstartovala! Budoucí řidiči na Dubně prošli intenzivním školením o bezpečné jízdě Během pondělního dopoledne proběhl na Střední odborné škole Dubno atraktivní … DOPRAVA Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! Na milínském komíně úřaduje černý čáp. Podívejte se! V Milíně mají lidé možnost znovu sledovat díky nainstalované kameře čapí hnízdo na … VIDEO Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Kdo má garáž, má výhodu. Poptávky po nich rostou Míst pro parkování ve městě ubývá a počet aut naopak stále roste. Ulice kolem domů se … PR Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Přijďte si užít velikonoční svátky tak, jak je prožívali březohorští havíři a … VELIKONOCE Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Příbram připravuje novou vyhlášku, která má omezit hlučné činnosti o nedělích a … NEPŘEHLÉDNĚTE Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi Příbram zažila slavnostní večer plný sportovních úspěchů, emocí i inspirativních … SPORT Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí … SOUTĚŽ Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Významné výročí si letos připomíná Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, … NEPŘEHLÉDNĚTE
Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě U obce Nepomuk byl v pondělí 23. března ohlášen nález munice. AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz