Pátrání po svědcích nebezpečného předjíždění
27. června 2019 (13:07)
Řidič osobního vozidla, jedoucí ve středu 19. června po silnici II/118 od Příbrami směrem na Jince, ohrozil při nebezpečném předjíždění sebe, řidiče nákladního vozidla a motoristku, která jela v protisměru
Ve středu 19. června, chvíli před půl pátou odpolední, jel neznámý řidič osobního vozidla po silnici II/118 od Příbrami směrem na Jince a rozhodl se zde předjet nákladní automobil. Při tomto manévru však ohrozil sebe, řidiče „náklaďáku“ a motoristku, která jela v protisměru. Ta musela spolu s šoférem nákladního auta plně zastavit, aby se řidič předjíždějícího vozu stihl zařadit do svého jízdního pruhu, a odvrátili tím nebezpečí střetu.
Žena následně uvedla, že se mělo jednat o vozidlo značky Peugeot šedé barvy. Muž policistům sdělil, že šlo zřejmě o světle modré auto značky Volkswagen, BMW nebo Škoda.
Policisté žádají svědky, kteří by mohli napomoci zjistit totožnost pachatele přestupku, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefon 974 879 251 (469).
Žena následně uvedla, že se mělo jednat o vozidlo značky Peugeot šedé barvy. Muž policistům sdělil, že šlo zřejmě o světle modré auto značky Volkswagen, BMW nebo Škoda.
Policisté žádají svědky, kteří by mohli napomoci zjistit totožnost pachatele přestupku, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefon 974 879 251 (469).
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
DiS.
autor: mir foto ilustr
Další články
Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize
Zaregistrovali jste jak šly dolů ceny mléka a mléčných výrobků? Evropský trh s mlékem …
AKTUÁLNĚ
Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi?
Příbramští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování dopravní …
AKTUALIZOVÁNO
Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic
Mníšek pod Brdy se opět zahalí do sváteční atmosféry. Od pátku 17. do neděle 19. …
Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí
Bývalý vápencový lom Alkazar mezi Berounem a Srbskem patří k nejzajímavějším místům v …
TIP NA VÝLET
Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste
Léto v Příbrami letos ukazuje, že má fantazii i odvahu.
Teploty, které se šplhají k …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Příbramsko v zajetí nehod: Tři zničená auta během dopoledne, posádky zachránili andělé strážní
Příbramské složky integrovaného záchranného systému mají od samotného rána plné ruce …
AKTUÁLNĚ
Tropické vedro ukončí v pátek studená fronta s citelným ochlazením
Česko čeká výrazný zlom v počasí. Příliv velmi teplého a vlhkého vzduchu od jihu …
AKTUÁLNĚ
Ulice Nádražní je od 16. července zcela uzavřena. Svah je v havarijním stavu, oprava bude technicky náročná
Ulice Nádražní v Příbrami je od dneška (16. 7. 2026) zcela uzavřena. Důvodem je …
AKTUÁLNĚ
800 dětí, 19 sezon a žádný tlak na výkon. Fotbalová školka Spartaku je příbramský unikát
SK Spartak Příbram otevírá nový ročník fotbalové školky pro děti narozené v letech …
SPORT
Příbram kropí ulice, aby se ochladily. Vydrží to jen chvíli, říká místostarosta
V horkých dnech, kdy teploty v Příbrami stoupají k třiceti stupňům, vyrážejí do ulic …
AKTUÁLNĚ




