29. 9. svátek má Michal

Parní pračka je šetrná k prádlu i k vám

28. listopadu 2020   (12:58)
Parní pračka je šetrná k prádlu i k vám
foto: pribram.cz

Odteď budete mít méně práce a více času. Technologie SteamCure odstraňuje šetrně všechny skvrny a není třeba žádného předpírání.


Parní žehličky už nejspíš znáte, mají spoustu výhod. Prádlo je díky nim svěží, lépe se žehlí a déle vydrží jako nové. Víte ale, že odteď pára usnadňuje i proces praní prádla? Na trhu existuje už několik takových domácích pomocníků. Mezi ně patří parní pračky SteamCure od firmy BEKO, které přináší mnoho výhod. Vaše prádlo bude zářit jako nové, ale nejvíc budete zářit vy, protože si díky nim ušetříte spoustu času a práce.

Jak takové pračky na parní bázi fungují?

Technologie SteamCure tvoří v procesu praní páru, která je vstřikována do prádla. Pronikne mezi textilní vlákna, nečistoty napaří a změkčí. Skvrny se díky tomu snadněji uvolní. Není proto potřeba prádlo předpírat nebo používat různé chemické prostředky, které oblečení ničí a mohou způsobovat blednutí barev.
Jak takové pračky na parní bázi …
foto: pribram.cz

Pára je přídavnou funkcí, která dokáže prádlo jemněji a lépe vyprat oproti běžným pračkám dostupným na trhu. U vybraných praček lze páru přidat ke každému programu (u jiných je součástí vymezených programů – např. sekce Košile).
Pára je přídavnou funkcí, která dokáže prádlo …
foto: pribram.cz

Proč právě pračku s párou?

Není třeba žádné předpírání, odolné skvrny nemají šanci a jsou velmi šetrné. Ušetříte tak za odstraňovače skvrn, značně se usnadní žehlení, jelikož pára sníží pomačkání v průběhu praní, oblečení se osvěží a zůstane dlouho jako nové, a navíc zajistí i hygienicky čisté prádlo pro lidi s alergiemi. Podle nezávislých testů UK odstraní program Hygiene+ až 99,9 % nejrůznějších alergenů a virů.

Pračky od firmy BEKO seženete hned v několika prodejnách. K dostání je i v ETD elektro (Trhové Dušníky, Příbram). Navíc pokud zde nakoupíte sortiment přesahující částku 500 Kč a zašlete účtenku do soutěže, kterou pořádá portál pribram.cz, můžete od firmy BEKO vyhrát i sušičku s kompaktními rozměry.
Pračky od firmy BEKO seženete hned …
foto: pribram.cz


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Jana Fedorová

Další články

Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Zastupitel města Příbrami Vladimír Král (Šance pro Příbram) reaguje na nově vznikající … Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Ptačí chřipka se nyní vyskytla v obci Trhové Dušníky. V okolí ohniska se vytyčí … Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Ohnisko je v malochovu v obci Trhové Dušníky. V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále pod Třemšínem se konal v sobotu 25. září další ročník Myslivecko-rybářské … Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína V kalendáři na svátek Václava připadá Den české státnosti. Proč se vůbec slaví a jaké … Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Nejchladnější byl v tomto období rok 1972, kdy průměr klesl na šest stupňů. Naopak v … ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota Provoz bude řízený kyvadlově. K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření Čas na vyplnění a odevzdání dotazníku je do 31. října 2021. Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 8. října a v sobotu 9. října.
Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Zcela nejpřirozenějším lidským pohybem je chůze. Aniž bychom o tom přemýšleli, …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz