3. 6. svátek má Tamara




Opilý řidič zdemoloval auto o strom a utekl

13. září 2020   (08:46)
Opilý řidič zdemoloval auto o strom a utekl
foto: pribram.cz

Policisté v noci na neděli pátrali po řidiči osobního vozidla značky Seat, který po nárazu do stromu v Žežické ulici v Příbrami od nehody utekl.


Tísňová linka 112 přijala v sobotu ve 23:00 oznámení o dopravní nehodě v Žežické ulici v Příbrami. Na místo vyjela policejní hlídka a záchranná služba.

Po příjezdu záchranných složek bylo zjištěno, že se řidič v místě nehody nenachází. Havarovaný vůz skončil několik desítek metrů mimo komunikaci zdemolovaný o strom. Policisté začali po řidiči intenzivně pátrat. Asi po hodině byl policisty nalezen v opilém stavu. „Muž narozený v roce 1986 se policistům přiznal, že před jízdou požil alkoholické nápoje. Při dechové zkoušce nadýchal přes jedno promile,“ řekla pribram.cz policejní mluvčí Monika Schindlová.
Policisté pravděpodobně zahájí úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě, že se prokáže jeho vina, hrozí mu až tříletý trest odnětí svobody a odebrání řidičského průkazu.
Policisté pravděpodobně zahájí úkony trestního …
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

foto: pribram.cz
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Jakub Pečenka








Další články

Odsouzení z příbramské věznice pomáhají v Zotavovně Pracov. Spolupráci představili během Dne dětí Odsouzení z příbramské věznice pomáhají v Zotavovně Pracov. Spolupráci představili během Dne dětí Dlouhodobá spolupráce mezi Věznicí Příbram a ZZMS Zotavovnou Pracov získala o … NEPŘEHLÉDNĚTE „Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness „Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness Příbram má další výraznou sportovní osobnost. Kristýna Branišová, rodačka z Příbrami, … ROZHOVOR Příbramské divadlo uvede už ve čtvrtek premiéru Zamilovaného Shakespeara Příbramské divadlo uvede už ve čtvrtek premiéru Zamilovaného Shakespeara Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie … VIDEO Drkolnov vře kvůli plánovanému parkovišti. Město říká, že reaguje na dlouhodobé prosby obyvatel. Petice tvrdí opak Drkolnov vře kvůli plánovanému parkovišti. Město říká, že reaguje na dlouhodobé prosby obyvatel. Petice tvrdí opak Na příbramském Drkolnově se rozhořel spor o plánované parkoviště v Družstevní ulici. … AKTUÁLNĚ /FOTO UVNITŘ/ Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Příbramska /FOTO UVNITŘ/ Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Příbramska Policie České republiky vyhlásila pátrání po šestnáctileté Janě Bohaté z Příbramska. … AKTUÁLNĚ Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už … NEPŘEHLÉDNĚTE Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na … AKTUALIZOVÁNO Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční … ŠKOLSTVÍ Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva … DOPRAVA
Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. … POLITIKA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz