9. 4. svátek má Dušan




Opilý řidič v noci havaroval na lesní cestě, zapomněl kde je auto i ostatní spolucestující

29. září 2019   (09:35)
Opilý řidič v noci havaroval na lesní cestě, zapomněl kde je auto i ostatní spolucestující

Večírek skončil pátrací akcí.


V noci ze soboty na neděli byla po jedné hodině ranní nahlášena na tísňovou linku dopravní nehoda u obce Vystrkov na Příbramsku. Operační důstojník na místo zaslal záchranné složky. Jako první přijeli k události hasiči. „Řidič si nebyl schopen vzpomenout, kde se havarované auto nachází. Ani netušil, kde jsou další dva spolucestující,“ sdělila pro portál mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Rozjela se pátrací akce. Hasiči nejprve hledali ostatní účastníky dopravní nehody. „Jedna osoba se nacházela za lesní budovou, další osobu vypátrali v lese. Později bylo nalezeno i auto. To se nacházelo na lesní cestě, převrácené na střechu,“ doplnila Kereková.

Že se na lesní cestě mohou nacházet překážky, šofér nedomyslel. Najel pravděpodobně na pařez, poté došlo k havárii. Řidič se po příjezdu policistů podrobil dechové zkoušce. „Byla naměřena hodnota 1 promile. Policisté převezli dvacetiletého řidiče na odběry krve do nemocnice. Událost si vyžádala dvě lehká zranění,“ sdělila policejní mluvčí Martina Fejfarová.

K další noční události byly po čtvrté hodině povolány záchranné složky do Věšína

Zde řidič narazil do vzrostlého stromu. „Hasiči pomohli transportovat zraněnou osobu do sanitky. Následně zajistili únik provozních kapalin a na havarovaném vozidle provedli protipožární opatření,“ informovala mluvčí hasičů.

Příčina dopravní nehody byla objasněna po příjezdu policistů. „Šestapadesátiletý řidič za volantem usnul. Dechovou zkouškou bylo vyloučeno požití alkoholu před jízdou. Při nehodě utrpěl lehké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice,“ doplnila Fejfarová.



V noci ze soboty na neděli byla po jedné …




Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top, mip, ilustr








Další články

V křižovatce na výjezdu z Příbrami se srazily osobáky, záchranáři tam jeli kvůli dítěti V křižovatce na výjezdu z Příbrami se srazily osobáky, záchranáři tam jeli kvůli dítěti Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 9. dubna před 10. hodinou na silnici v křižovatce … AKTUÁLNĚ Do Příbrami dorazila móda z jihu Evropy. Otevřel se nový butik ALTA Do Příbrami dorazila móda z jihu Evropy. Otevřel se nový butik ALTA Jaro letos v Příbrami nepřineslo jen teplejší počasí, ale i nový módní vítr. Na konci … PR Příbram ovládne v sobotu 11. ročník České Route 66 Příbram ovládne v sobotu 11. ročník České Route 66 Návštěvníci této oblíbené události uvidí na čtyři stovky vystavených plechovek a … NEPŘEHLÉDNĚTE Večer na sídlišti v Příbrami? Zapomeňte na volné místo Večer na sídlišti v Příbrami? Zapomeňte na volné místo Nedostatek parkovacích míst v Příbram je problém, který jako místní obyvatel vnímám … NÁZOR Kocouři vydřeli pětisetovou bitvu. Příbram porazila Odolenu Vodu 3:2 Kocouři vydřeli pětisetovou bitvu. Příbram porazila Odolenu Vodu 3:2 Volejbalisté VK Trox Příbram mají za sebou mimořádně dramatické utkání. V domácím … SPORT TripperGo! dobývá Svatou Horu – dobrodružství pro celou rodinu TripperGo! dobývá Svatou Horu – dobrodružství pro celou rodinu V neděli 12. dubna ožije příbramská Svatá Hora netradičním dobrodružstvím. Dorazí sem … AKTUÁLNĚ Zámek Březnice v pořadu Skryté skvosty. Česká televize odvysílá díl už 9. dubna Zámek Březnice v pořadu Skryté skvosty. Česká televize odvysílá díl už 9. dubna Zámek Březnice se objeví v dalším dílu dokumentárního cyklu Skryté skvosty, který … HISTORIE V sobotu bude Kulturní dům v Příbrami opět hostit jednu z největších českých burz minerálů V sobotu bude Kulturní dům v Příbrami opět hostit jednu z největších českých burz minerálů Burza pro návštěvníky začíná v 8.30 ráno a končí ve 14 hodin. Vystavovat zde bude 90 … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Ranní mrazy udeřily: úroda je v ohrožení, pěstitelé mají před sebou kritické dny Ranní mrazy udeřily: úroda je v ohrožení, pěstitelé mají před sebou kritické dny Velikonoční oteplení nás příjemně naladilo na jaro, ale návrat k realitě byl nečekaně … AKTUÁLNĚ
Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté i tento týden budou sledovat rychlostní limity. Kde se s nimi můžete potkat? Policisté na Příbramsku v dubnu zesílí dohled nad bezpečností silničního provozu. … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz