31. 1. svátek má Marika

Opilý řidič ukončil svou večerní jízdu Příbramí uprostřed kruhového objezdu

7. listopadu 2024   (11:45)
Opilý řidič ukončil svou večerní jízdu Příbramí uprostřed kruhového objezdu
foto: HZS Středočeského kraje / se souhlasem

Včera po 21 hodině řešila policie poněkud kuriozní nehodu řidiče na kruhovém objezdu v Milínské ulici. Bourá se i dnes.


Další dobrovolník se jal upravit floru na jednom z kruhových objezdů v Příbrami. Tentokrát to ale vzal více zhurta. Namísto natrhání několika květin skočil do kruhového objezdu v Milínské ulici rovnou se svým vozem.

Krátce po 21 hodině došlo k nehodě osobního vozidla Peugeot na silnici 66 u kruhového objezdu v Milínské ulici. „21letý řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost auta svým schopnostem, stavu a povaze vozovky a havaroval“, uvedl tiskový mluvčí policie Pavel Truxa. Řidič pravděpodobně nezvládl řízení a na kruhovém objezdu jel rovně. Narazil přitom do obrubníku a tento náraz vymrštil auto doprostřed kruhového objezdu.

Na místo jako první dorazili příbramští hasiči, kteří místo nehody zabezpečili a následně předali policii. Ta provedla u šoféra dechovou zkoušku, která ukázala přes 2 promile alkoholu v krvi. Mladíkovi byl na místě zadržen řidičský průkaz a zakázána další jízda.
Krátce po 21 hodině došlo k nehodě osobního …
foto: HZS Středočeského kraje / se souhlasem
„Řidič byl bez viditelného zranění převezen do příbramské nemocnice na pozorování a k dalšímu vyšetření, dodala mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková.
V Příbrami se bourá i dnes. Okolo 7:40 se srazila Felicie a Octavia v křižovatce u Brodu. Nehoda se obešla bez zranění, oba řidiči vyplnili euroformulář, policie tak na místě nemusela zasahovat.
V Příbrami se bourá i dnes. Okolo 7:40 se …
foto: pribram.cz / Oldřich Kozák

K další nehodě došlo po 10 hodině za prodejnou Albert, na křížení Brodské ulice a odbočky na Žežice. Došlo zde ke srážce dvou vozidel, která částečně blokují provoz. Na místě zasahuje policie.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Další články

Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Jarní prázdniny nabídnou v Podbrdském muzeu v Rožmitále pod Třemšínem zábavný a … Tipy na víkend: Víkend plný umění – hudební večer, hravá dílna i komentovaná prohlídka výstavy Tipy na víkend: Víkend plný umění – hudební večer, hravá dílna i komentovaná prohlídka výstavy Tento víkend čeká na zájemce zážitková dílna pro děti či komentovaná prohlídka výstavy … ČSSZ varuje před zavádějícími informacemi: žádné „průkazy důchodce“ nevydává ČSSZ varuje před zavádějícími informacemi: žádné „průkazy důchodce“ nevydává Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) upozorňuje seniory na sérii zavádějících … Ceny benzinu a nafty v Příbrami vyskočily vzhůru Ceny benzinu a nafty v Příbrami vyskočily vzhůru Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,50 … AKTUÁLNĚ Tradiční hokejový duel Střední průmyslové školy opět přilákal diváky na zimní stadion Tradiční hokejový duel Střední průmyslové školy opět přilákal diváky na zimní stadion Den vysvědčení na Střední průmyslové škole v Příbrami se i letos nesl ve sportovním … Nový bazén v Příbrami: víme, co bude uvnitř i co zanikne Nový bazén v Příbrami: víme, co bude uvnitř i co zanikne Příbram udělala další krok k novému plaveckému areálu. Stavební řízení bylo zahájeno … Nepřehlédněte Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Předposlední lednovou sobotu se v obci Zalány uskutečnila výroční členská schůze … Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Letošní ročník ankety Sportovec Příbramska přináší významné novinky. Organizační výbor … Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov V útulku Technických služeb města Příbrami v Lazci žije dvanáct psů, kteří mají za … Zvířata
Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Konec ledna je tady a s ním i pololetní vysvědčení, které se rozdává právě ve čtvrtek …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz