24. 6. svátek má Jan

Opilý řidič, který zdemoloval auto u Kozárovic, převážel utečence z dětského domova

22. července 2020   (09:38)

Svěřenec dětského domova po nehodě utekl, policisté mladíka dopadli v poli.


Včera dne 21. července havaroval v šest hodin ráno v katastru obce Kozárovice 22letý muž. Zřejmě nezvládl řízení, vjel na krajnici a následně narazil do stromu. Odtud se vůz odrazil a otočil se do protisměru. Z auta poté utekl jeden spolujezdec, jak se ukázalo, jedná se o svěřence dětského domova, kdy byla osoba vedena v pátrání. Policisté mladíka následně dohledali v nedalekém poli.

Při vyšetřování nehody policisté zjistili, že řidič usedl za volant značně opilý, v dechu mu naměřili 1,8 promile alkoholu. Nyní se bude zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Dotyčný utrpěl lehké zranění a sanitka ho převezla do nemocnice k ošetření. Vzniklá škoda byla vyčíslena na 50 tisíc korun.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
video: Jakub Pečenka
autor: Jakub Pečenka








Další články

Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Bohutín si loni poprvé vyzkoušel, jak chutná vlastní pivní festival — a ukázalo se, že … KULTURA REMAX Nova v novém. A s chutí růst dál REMAX Nova v novém. A s chutí růst dál Možná jste si v posledních dnech všimli změny, která se objevila v oknech naší … PR Tepelná kupole rozpálí Česko do extrémních veder. Koncem týdne může být až 39 °C Tepelná kupole rozpálí Česko do extrémních veder. Koncem týdne může být až 39 °C Během týdne bude na celém území České republiky zesilovat příliv velmi teplého … AKTUÁLNĚ Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů Kapela Jelen patří k nejpopulárnějším českým skupinám současnosti a už tuto sobotu 27. … ROZHOVOR U Dubna vyletěl motorkář ze silnice, pro zraněného letěl vrtulník, hlavní tah je uzavřen U Dubna vyletěl motorkář ze silnice, pro zraněného letěl vrtulník, hlavní tah je uzavřen Na Příbramsku pokračuje série vážných dopravních nehod. Po včerejší hromadné havárii u … AKTUALIZOVÁNO Vědci zjistili, proč nás nové oblečení tak vzrušuje. A není to kvůli módě. Vědci zjistili, proč nás nové oblečení tak vzrušuje. A není to kvůli módě. Nový outfit dokáže mozek na pár minut rozsvítit jako světelnou show. Věda to … LIFESTYLE Irský válečník, příbramské srdce: Fleury vítězí a podporuje Pudilovou před jejím titulákem Irský válečník, příbramské srdce: Fleury vítězí a podporuje Pudilovou před jejím titulákem Irský šampion a partner příbramské zápasnice Lucie Pudilové, Will Fleury, v neděli … SPORT Chceme se raději koupat, nebo mít co pít?  Studny ani zásoby spodních vod nejsou bezedné Chceme se raději koupat, nebo mít co pít? Studny ani zásoby spodních vod nejsou bezedné V době veder je vodovodní síť pod velkým tlakem a každá zbytečně spotřebovaná kapka se … NEPŘEHLÉDNĚTE Václav Chaloupek zavítal do regionu natáčet další díly z cyklu Ostrovy naděje Václav Chaloupek zavítal do regionu natáčet další díly z cyklu Ostrovy naděje Vzácná orchidej bradáček srdčitý se stal jedním z důvodů, proč k nám do regionu opět … PŘÍRODA
Odešla Bára Tlučhořová. Příbramská rodačka a moderátorka rádia Kiss Odešla Bára Tlučhořová. Příbramská rodačka a moderátorka rádia Kiss Nejen Příbram zasáhla bolestná zpráva. Ve věku 37 let zemřela Bára Tlučhořová, rodačka … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz