Opilý muž se pokoušel dostat do bytu své bývalé přítelkyně. Skončil na záchytce
26. srpna 2019 (10:38)
Ženu urážel a rozbil jí kočárek. Svého protiprávního jednání nechtěl ani přes výzvy policistů zanechat a jeho agresivita se stupňovala
Osmadvacetiletý muž skončil v sobotu 24. srpna na protialkoholní záchytné stanici. Ve večerních hodinách přišel k bytu své bývalé přítelkyně v jedné obci na Rožmitálsku a pokoušel se dostat dovnitř kopáním a boucháním do dveří. Ženu také urážel a rozbil jí kočárek.
Svého protiprávního jednání nechtěl ani přes výzvy policistů zanechat a jeho agresivita se navíc stupňovala. Provedená dechová zkouška u něj vykázala více než jedno promile alkoholu. Muž byl následně převezen na „záchytku“ k vystřízlivění. Nyní se bude zpovídat z přestupku proti občanskému soužití a proti majetku, za což mu hrozí až padesátitisícová pokuta.
Svého protiprávního jednání nechtěl ani přes výzvy policistů zanechat a jeho agresivita se navíc stupňovala. Provedená dechová zkouška u něj vykázala více než jedno promile alkoholu. Muž byl následně převezen na „záchytku“ k vystřízlivění. Nyní se bude zpovídat z přestupku proti občanskému soužití a proti majetku, za což mu hrozí až padesátitisícová pokuta.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
DiS.
autor: mir foto ilustr
Další články
Podvodníci se vydávají i za příbramskou policii! Lidem berou úspory přímo po telefonu
Kriminalita páchaná v kyberprostoru neustává a drzost podvodníků roste. Nově se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ vyvolal diskusi
V uplynulých dnech probíhaly v okolí sochy PŘÍBRAM JAKO NA DLANI terénní úpravy, …
NÁZOR
Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000!
34 000 lidí. 34 000 příběhů. 34 000 důvodů, proč to celé dává smysl.
A my si toho …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“
Základní škola Příbram II, Jiráskovy sady 273 je tradiční komunitní škola umístěná v …
ROZHOVOR
Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami
Když bloudíme napříč záběhelskými, padrťskými pláněmi, míjíme Kolvín nebo se …
POZNÁVÁME BRDY
Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž
Příbram si doma připsala cenné tři body. Proti Dynamu České Budějovice sice prohrávala …
SPORT
SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu
Tohle je sportovní pohádka, která se stala skutečností. Dobříšští školáci z 2. ZŠ …
SPORT
Na vodních dílech Slapy a Orlík začala v pátek plavební sezona
Na vodních dílech Slapy a Orlík začala od 1. května plavební sezona. O víkendu Povodí …
AKTUÁLNĚ
První máj: svátek práce, nebo den lásky? V Česku slavíme obojí
První květen. Datum, které ve světě znamená protesty, průvody a připomínku dělnických …
ZAJÍMAVOSTI




