Opilá žena si spletla zpátečku s jedničkou a havarovala
4. května 2021 (10:04)
Příbramští policisté vyjížděli v neděli 3. května k dopravní nehodě, kde řidička havarovala při vyjíždění z parkoviště. „29letá žena místo zpětného chodu zařadila první rychlostní stupeň a narazila do auta zaparkovaného před ní,“ řekla pribram.cz policejní mluvčí Monika Schindlová. Přivolaní policisté u motoristky zjistili, že je pod vlivem alkoholu. „Dechová zkouška vykázala hodnotu 0,39 promile. Dotyčná uvedla, že předchozí noc vypila několik sklenic piva a dvě sklenky vína,“ uvedla mluvčí s tím, že byl ženě na místě zadržen řidičský průkaz a způsobená škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun.
O den později havaroval muž v Dobříši
K další dopravní nehodě vyjížděli policisté 30. dubna v ranních hodinách na Dobříš. "Sedmačtyřicetiletý řidič za jízdy prý usnul, přejel vlevo mimo komunikaci, kde narazil do dvou zaparkovaných vozidel a do popelnice. Policisté u něj následně provedli dechovou zkoušku, na displeji přístroje se objevila hodnota 0,93 promile alkoholu," dodala mluvčí s tím, že způsobená škoda byla vyčíslena na téměř čtvrt milionu korun.
K další dopravní nehodě vyjížděli policisté 30. dubna v ranních hodinách na Dobříš. "Sedmačtyřicetiletý řidič za jízdy prý usnul, přejel vlevo mimo komunikaci, kde narazil do dvou zaparkovaných vozidel a do popelnice. Policisté u něj následně provedli dechovou zkoušku, na displeji přístroje se objevila hodnota 0,93 promile alkoholu," dodala mluvčí s tím, že způsobená škoda byla vyčíslena na téměř čtvrt milionu korun.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/Policie ČR
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi
Od srpna bude možné nastupovat do autobusů Pražské integrované dopravy (PID) všemi …
DOPRAVA
Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“
Po šestnácti ročnících na Moravě vstupuje Penaltový král do nové éry. Soutěž se vydává …
SPORT
Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací
Jedinečné pracoviště ukryté pod zemí nedaleko Slapské přehrady čeká další rozvoj. …
ZAJÍMAVOSTI
Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí
Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. …
FOTOGALERIE
Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne
Počasí v Česku bude v nadcházejících dnech velmi proměnlivé. Po klidnějším začátku …
AKTUÁLNĚ
Zápas, který měl přijít dvakrát. Teď už neuhne nikdo. Szabová vs. Pudilová o královnu OKTAGONU
Na Štvanici se chystá zápas, který má přesah i mimo sport.
Souboj o královnu …
SPORT
Koupili jste si letenku? Ještě to neznamená, že poletíte. Overbooking je zpět
Stojíte u gatu, v ruce letenka, v hlavě dovolená — a najednou vám oznámí, že do …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Víno je starší než civilizace. A naše tolerance k alkoholu je neobvykle vysoká
Víno je starší než písmo, chutná jinak ve vesmíru a obsahuje stovky aromat, které by …
ZAJÍMAVOSTI
Ve vodních nádrží Orlík a Slapy je kvalita vody ke koupání výborná
Středočeská přírodní koupaliště mají většinou výbornou kvalitu vody. Jedinou výjimkou …
AKTUÁLNĚ
Taxík Maxík: dostupná doprava pro seniory a držitele ZTP v Příbrami
Taxík Maxík funguje v Příbrami od roku 2023 a od té doby pomáhá seniorům a držitelům …
NEPŘEHLÉDNĚTE





