Operátor O2 řeší obří výpadek po celé republice
AKTUÁLNĚ
24. dubna 2017 (13:18)
Mobilní operátor O2 má od desíti hodin dopoledne obří výpadek signálu. Poruchu hlásí lidé ze všech koutů republiky. Klienti operátora nemohou telefonovat i posílat SMS zprávy.
Problémy se spojením hovorů mohou mít někteří zákazníci ve středních, západních a jižních Čechách a v části Prahy. Například na pražském Chodově nemohli uživatelé telefonovat ani přijímat hovory, SMS zprávy fungovaly.
„Při volání na tísňové linky doporučujeme vyjmout SIM kartu z mobilního telefonu, ten se pak automaticky přihlásí do jiné dostupné sítě,“ uvedla Pecháčková.
Poslední větší výpadek měla O2 letos v lednu v síti 3G ve středních Čechách. O2 má v mobilní síti kolem 4,9 milionu zákazníků. Majoritní podíl v O2 vlastní investiční skupina PPF.
PROHLÁŠENÍ O2 na Facebooku:
VÝPADEK SÍTĚ: Někteří naši zákazníci mohou mít aktuálně problém se spojením hovorů. Společně s dodavatelem intenzivně pracujeme na nápravě, všem dotčeným zákazníkům se omlouváme. Při volání na tísňové linky doporučujeme vyjmout SIM kartu z mobilního telefonu, ten se pak automaticky přihlásí do jiné dostupné sítě. U některých zákazníků může po přepnutí do sítě 2G volání fungovat. Dnešní výpadek jsme se rozhodli kompenzovat tak, že za každý neuskutečněný hovor pošleme prostřednictvím své firemní Nadace O2 peníze na dobročinné účely.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: red
Další články
„Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy
Festival Sherlock v Příbrami přinesl zásadní novinku. Historik, scenárista a odborný …
KULTURA
Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných
Ve čtvrtek odpoledne se na silnici č. 119 nad Rožmitálem u Voltuše srazily dva osobní …
AKTUALIZOVÁNO
Investice snů se změnila v noční můru. Internetový trik stál ženu statisíce
Internetové podvody jsou stále sofistikovanější a jejich scénáře se neustále opakují …
KRIMI
D4 u Dobříše čeká kompletní oprava mostů. Cesta do práce nebo do škol se v uzavírce citelně prodlouží
Na dálnici D4 u Dobříše se chystá zásadní stavební zásah. Ředitelství silnic a dálnic …
DOPRAVA
Nálezy granátů při rekonstrukcích silnic jsou běžné i na Příbramsku
Stavební firmy musí na stavbách, kde lze takové nálezy očekávat, postupovat obezřetně …
PR
Myslíte si, že máte fyzičku? Policie vám to změří stopkami
Máte pocit, že byste zvládli honičku na zloděje? Nebo si jen chcete dokázat, že těch …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Mistr světa a trenér HC Baník Příbram Radek Bělohlav: Ovládli jsme základní část. Teď potřebujeme diváky
Radek Bělohlav. Mistr světa z roku 1996, trojnásobný mistr extraligy, legenda Sparty a …
ROZHOVOR
Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně
Rožmitál pod Třemšínem se po roce znovu dočkal svého posla jara. Čáp bílý se na komíně …
ZAJÍMAVOSTI
Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky
Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky. Oprava zahrnovala i …
ZDRAVOTNICTVÍ
Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu
Přibližně hodinu po poledni ve středu 4. března zasahovali hasiči a záchranáři u …
DOPRAVA





