13. 8. svátek má Alena

Olga Lounová a Dalibor Gondík slavnostně otevřeli nový autosalon Hyundai v Příbrami

PR
10. července 2020   (15:15)
Olga Lounová a Dalibor Gondík slavnostně otevřeli nový autosalon Hyundai v Příbrami

Olga Lounová přijela smykem za zvuku burácejícího závodního modelu přímo dovnitř autosalonu mezi přítomné hosty


Značka Hyundai se opět vrátila do Příbrami, tentokrát pod křídly holandské nadnárodní skupiny Louwman. Pro slavnostní otevření nového showroomu pozvala řadu významných hostů, kteří se těšili z příjemné společnosti zpěvačky a herečky Olgy Lounové a herce Dalibora Gondíka, kteří večerem provázeli.

Výběr těchto dvou hostů nebyl vůbec náhodný. Oba jsou totiž vedle svých povolání také závodními jezdci, stejně jako ředitel nového dealerství Hyundai, pan Jiří Kulhan. Velmi nečekaným zpestřením večera byl již samotný příjezd Olgy Lounové, kterou až do útrob autosalonu mezi přítomné hosty přivezl v závodním speciálu Hyundai i20 R5 jezdec Martin Vlček.
 
Značka Hyundai se opět vrátila do Příbrami, …
Chybět samozřejmě nemohlo tradiční přestřižení pásky a několik slov zástupců Hyundai a Louwman Motor Group. Mimo jiné přítomným odhalili některé zajímavé plány značky pro příští roky, mezi nimiž je například záměr do 4 let uvést na trh 40 modelů aut na elektrický pohon.

Je dlužno podotknout, že Hyundai i díky své továrně v Nošovicích je pevnou součástí českého trhu s automobily a obsazuje trvale přední příčky. Jeho opětovná přítomnost v Příbrami je proto logickým krokem.

Přítomní hosté se kromě naleštěných modelů aut a pestrého občerstvení specialit korejské kuchyně mohli potěšit i bravurním zpěvem Olgy Lounové, která zazpívala několik svých písní a dokonce došlo i na neplánovanou improvizaci textů za bubenického doporvodu Dalibora Gondíka. 

Nový autosalon Hyundai Louwman naleznete na příjezdu do Příbrami od obce Dubno a vedle prodeje nových vozů samozřejmě poskytuje kvalitní značkový servis všem stávajícím majitelům vozů této značky.
Chybět samozřejmě nemohlo tradiční přestřižení …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PR
Další články

Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01) Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz