25. 5. svátek má Viola

Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu

20. října 2018   (11:10)
Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu

Krásné výrobky, které zde na vás čekají, pocházejí z terapeutických dílen klientů zámku Nalžovice.


 
Nalžovický zámek, který poskytuje své sociální služby osobám s mentálním handicapem, se pod vedením ředitelky Mgr. Lenky Mottlové stal místem s lidštějším přístupem. Jeho klienty můžete již čtyři roky potkávat i v ulicích Příbrami, neboť se sem někteří přestěhovali do chráněného bydlení. Nejen, že mají otevřené dveře k normálnějšímu a mnohem bohatšímu životu, než jim umožňoval režim na zámku, ale také našli pracovní vytížení na různých místech dle svých schopností.

V Dlouhé ulici narazíte na obchůdek U zlaté rybky, kde jsou na prodej výrobky klientů. Ti se zde také učí obsluhovat a komunikovat s nakupujícími, pokud zrovna nepracují v přilehlé sociálně terapeutické dílničce. Zakoupit můžete krásnou podzimní nebo vánoční výzdobu, vzhledem k velkému počtu prodávaných maličkostí, jako jsou například svíčky, keramika a jiné dekorace, lze sestavit i krásné balíčky dle vkusu zákazníka.

Koupí zdejšího zboží, které se prodává za velmi lidové ceny, finančně přispějete na další materiál k výrobě a potěšíte své blízké nebo třeba malým vánočním prezentem překvapíte své zaměstnance. Obchůdek je otevřen třikrát týdně vždy v pondělí, středu a pátek V Brance 81.


 

 
Nalžovický zámek, který poskytuje své …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz