25. 5. svátek má Viola




O víkendu vystoupají teploty opět ke 30 stupňům

11. srpna 2022   (08:32)
O víkendu vystoupají teploty opět ke 30 stupňům
foto: pixabay

Příští týden se bude dál oteplovat.


O víkendu teploty vystoupají opět ke 30 stupňům Celsia. Přeháňky či bouřky budou spíše ojedinělé. Vysoké teploty Česko čekají i příští týden, může být až 34 stupňů. Vyplývá to z aktuální předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu.

V pátek bude polojasno, během dne až oblačno a místy přeháňky. Nejnižší noční teploty klesnou na 14 až deset stupňů, přes den pak vystoupají na 23 až 28 stupňů. Bude vát slabý, přechodně mírný východní až severovýchodní vítr.
V sobotu i neděli bude převážně polojasno, přeháňky či bouřky se vyskytnou spíše ojediněle. Nejnižší noční teploty v sobotu klesnou na 15 až 11 stupňů, v neděli budou asi o dva stupně vyšší. V sobotu meteorologové předpovídají nejvyšší denní teploty mezi 26 a 30 stupni, v neděli budou ještě o stupeň vyšší. Vítr bude po oba dny slabý nebo mírný s rychlostí dva až šest metrů za sekundu.
Příští týden se bude dál oteplovat. V pondělí by přes den teploměr mohl ukázat až 33 stupňů, v dalších dnech pak i 34 stupňů. Srážky budou nadále spíše ojedinělé.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ ČTK / ČHMÚ
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Na většině středočeských stanic měřících přes 30 let padly v neděli teplotní rekordy Na většině středočeských stanic měřících přes 30 let padly v neděli teplotní rekordy Ve Středočeském kraji v neděli 24. května padly teplotní rekordy na 13 z 16 stanic s … NEPŘEHLÉDNĚTE Půlstoletí od premiéry: „Na samotě u lesa“ slaví 50 let. Kultovní film má kořeny na Příbramsku Půlstoletí od premiéry: „Na samotě u lesa“ slaví 50 let. Kultovní film má kořeny na Příbramsku Rok 2026 přináší významné výročí jednoho z nejmilovanějších českých filmů. Komedie Na … ZAJÍMAVOSTI Chodec po střetu s autem v Brodské ulici odešel. Policie ho teď hledá Chodec po střetu s autem v Brodské ulici odešel. Policie ho teď hledá Příbramští dopravní policisté pátrají po chodci, který se stal účastníkem dopravní … AKTUÁLNĚ Obřadní síň v Ernestinu září novotou. Příbram dokončila kompletní rekonstrukci a chystá první obřady Obřadní síň v Ernestinu září novotou. Příbram dokončila kompletní rekonstrukci a chystá první obřady Historická budova Zámeček-Ernestinum má za sebou další výraznou proměnu. Obřadní síň, … Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Na silnici u Krásné Hory nad Vltavou došlo v neděli v podvečer k vážné dopravní nehodě … AKTUÁLNĚ Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Příbramská rodačka Lucie Pudilová si řekla o zápas, který může změnit její … SPORT Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Stačí jeden problematický člověk a atmosféra na pracovišti se může rychle změnit v … LIFESTYLE Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Hlavní hvězdou bude kapela Monkey Business. Portál pribram.cz je mediálním partnerem … ROZHOVOR Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Areál Podzemního zásobníku plynu Háje v Jesenici u Příbrami se stal dějištěm jednoho z … FOTOGALERIE
Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Příbramští policisté se zaměřili při dopravní akci především na používání … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz