16. 12. svátek má Albína

O bistro na Nováku je zájem. Neuhodnete, kolik zde návštěvníci už utratili

19. června 2019   (06:06)
O bistro na Nováku je zájem. Neuhodnete, kolik zde návštěvníci už utratili

Jen za neděli bylo vytočeno 2000 piv.


Jak jsme vás několikrát informovali, v pátek odpoledne bylo po dlouhých přípravách otevřeno bistro SeZaM v areálu Nového rybníka. Zájem o něj byl veliký, což podporovalo nejen letní počasí, ale i akce, které se zde o víkendu konaly. Jednalo se o koncert Pražského výběru a také Novák fest. Návštěvníci v bistru tak za víkend utratili 140 tisíc korun. Jen za neděli zde bylo vytočeno zhruba 2000 piv.

Služby a ceny bistra se staly velmi brzo diskutovaným tématem nejen na sociálních sítích. Vytýkány byly především o něco vyšší ceny, než je obvyklé a také fakt, že do areálu Nového rybníka je zákaz vnášení alkoholických nápojů, nebo nápojů ve skleněných lahvích.

„Nechceme, aby se na Novák stahovali ti, kteří se chtějí opít. Myslím, že cenová politika je nastavená správně. Kdo se bude chtít opít, najde si jiný podnik, ostatním pár korun navíc vadit nebude,“ vyjádřil se k tématu bývalý starosta Jindřich Vařeka (ANO).

Ten dále dodal, že výnosnost bistra a dalších nabízených služeb v areálu patří k podmínkám toho, aby mohl být vstup na Nový rybník bezplatný, což by se v nejbližší budoucnosti měnit nemělo. V areálu je dále možné využít nový minigolf nebo půjčovnu sportovního vybavení.

Nad areálem dohlíží několik členů ostrahy, kteří kontrolují dodržování návštěvního řádu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: SZM

autor: kapDalší články

Když jsou popelnice plné a odpad z bistra musí pryč, poslouží i temné zákoutí ulic Když jsou popelnice plné a odpad z bistra musí pryč, poslouží i temné zákoutí ulic Ze zbytků potravin udělali skládku. 15. prosince 2019   (20:30) Plamínek z betlémské jeskyně opět rozsvítí svatohorskou baziliku Plamínek z betlémské jeskyně opět rozsvítí svatohorskou baziliku Betlémské světlo rozveze po Česku 62 vlaků. Na Svatou Horu dorazí poslední adventní neděli 15. prosince 2019   (17:26) Dějiny betlémů v Čechách začínají rokem 1560. Marie Terezie je později zakázala Dějiny betlémů v Čechách začínají rokem 1560. Marie Terezie je později zakázala Kde se vzala tradice betlémů? 15. prosince 2019   (14:14) Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Dárkové krabice od bot věnovali chudším dětem i žáci příbramského Gymnázia Legionářů. Děti z celého regionu připravily celkem 970 dárků, v Příbrami udělají na Štědrý den radost 420 chlapcům a dívkám 15. prosince 2019   (11:59) Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Tento týden byla dokončena parkovací místa ve vnitrobloku v Šachetní ulici 15. prosince 2019   (09:32) Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Škodu vzniklou požárem odhadl vyšetřovatel hasičů po konzultaci se zástupcem firmy na dva miliony korun, hodnoty ve stejné výši se hasičům podařilo uchránit. 15. prosince 2019   (07:14) AKTUALIZOVÁNO Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz