7. 12. svátek má Ambrož

O bistro na Nováku je zájem. Neuhodnete, kolik zde návštěvníci už utratili

19. června 2019   (06:06)
O bistro na Nováku je zájem. Neuhodnete, kolik zde návštěvníci už utratili

Jen za neděli bylo vytočeno 2000 piv.Jak jsme vás několikrát informovali, v pátek odpoledne bylo po dlouhých přípravách otevřeno bistro SeZaM v areálu Nového rybníka. Zájem o něj byl veliký, což podporovalo nejen letní počasí, ale i akce, které se zde o víkendu konaly. Jednalo se o koncert Pražského výběru a také Novák fest. Návštěvníci v bistru tak za víkend utratili 140 tisíc korun. Jen za neděli zde bylo vytočeno zhruba 2000 piv.

Služby a ceny bistra se staly velmi brzo diskutovaným tématem nejen na sociálních sítích. Vytýkány byly především o něco vyšší ceny, než je obvyklé a také fakt, že do areálu Nového rybníka je zákaz vnášení alkoholických nápojů, nebo nápojů ve skleněných lahvích.

„Nechceme, aby se na Novák stahovali ti, kteří se chtějí opít. Myslím, že cenová politika je nastavená správně. Kdo se bude chtít opít, najde si jiný podnik, ostatním pár korun navíc vadit nebude,“ vyjádřil se k tématu bývalý starosta Jindřich Vařeka (ANO).

Ten dále dodal, že výnosnost bistra a dalších nabízených služeb v areálu patří k podmínkám toho, aby mohl být vstup na Nový rybník bezplatný, což by se v nejbližší budoucnosti měnit nemělo. V areálu je dále možné využít nový minigolf nebo půjčovnu sportovního vybavení.

Nad areálem dohlíží několik členů ostrahy, kteří kontrolují dodržování návštěvního řádu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red
autor: kap

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz