18. 4. svátek má Valérie

Novou komedii Léto s gentlemanem uvidí jako první v Příbrami

31. ledna 2019   (16:20)
Novou komedii Léto s gentlemanem uvidí jako první v Příbrami

Film se natáčel minulé léto v obci Zduchovice na Příbramsku.


Žádný velký multiplex, ani žádné z tradičních pražských kin. Předpremiéra nového filmu Jaromíra Hanzlíka se bude promítat s dvoutýdenním předstihem v příbramském kině. Důvodem je, že se film pod režií Jiřího Adamce natáčel v okolí obce Zduchovice na Příbramsku a ve filmu se díky tomu objeví několik tamějších občanů. Premiéra se uskuteční již zítra 1. února od 20:00. Představení je již ale prakticky vyprodané.   

Ještě před samotnou veřejnou premiérou bude probíhat uzavřené promítání od 17 hodin, které bude ale určeno jen obyvatelům obce Zduchovice, kteří se na tvorbě filmu podíleli. Přijet by měl i Jiří Adamec, Jaromír Hanzlík a další herci, kteří by měli zůstat i na veřejné promítání, besedu a následnou autogramiádu.

Natáčení probíhalo v létě roku 2018 v obci Zduchovice a jejím okolí a také například na Svaté Hoře v Příbrami. Během natáčení panovala tropická vedra. Kromě Jaromíra Hanzlíka se na plátně představí Alena Antalová, Igor Bareš, Tereza Kostková, Ivana Chýlková, Miroslav Etzler, Jan Čenský a další. Zajímavostí je, že historický vojenský jeep, kterým ve filmu hlavní hrdina jezdí, zapůjčil ředitel Technických služeb města Příbram Pavel Mácha.
 

Žádný velký multiplex, ani žádné …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: film

autor: redDalší články

Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Situace velmi připomíná dobu před Štědrým dnem. 18. dubna 2019   (10:48) Příbramské hokejistky mají tah na branku Příbramské hokejistky mají tah na branku Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky. 18. dubna 2019   (09:34) S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn Změny se nebudou týkat pouze samotných autobusů, ale také autobusových zastávek, z nichž některé budou vybaveny elektronickými informačními tabulemi. 18. dubna 2019   (07:36) Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Technické služby čekaly s odkrytím na vhodné počasí bez večerních mrazů. 18. dubna 2019   (06:01) FOTO Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Ve dnech 1. – 5. dubna 2019 studenti Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram vycestovali na poznávací zájezd do portugalského Lisabonu a slíbili, že se po návratu podělí o své zážitky. Tady jsou. 17. dubna 2019   (18:25) Stíhání muže, který zajal v příbramské bance rukojmí, zastaveno! Stíhání muže, který zajal v příbramské bance rukojmí, zastaveno! Usnesením krajského státního zástupce bylo v dané věci zastaveno trestní stíhání 17. dubna 2019   (15:17) Na Novák opět přiletí čarodějnice Na Novák opět přiletí čarodějnice Jednou z oblíbených akcí v areálu Nového rybníka jsou právě Čarodějnice. Ty letos přiletí ve čtvrtek 25. dubna. 17. dubna 2019   (13:24) Dárci krve mohou v nemocnici parkovat zdarma Dárci krve mohou v nemocnici parkovat zdarma Parkování zdarma platí pouze na parkovišti nemocnice před pavilonem I. 17. dubna 2019   (12:12) Policie se chystá na hříšné řidiče během velikonočních svátků Policie se chystá na hříšné řidiče během velikonočních svátků Během velikonočních svátků bude Policie ve zvýšené pohotovosti. 17. dubna 2019   (10:10) V neděli se veřejnosti otevře svatohorské sklepení V neděli se veřejnosti otevře svatohorské sklepení Začátek prohlídky je v prodejně svatohorského muzea. 17. dubna 2019   (08:13)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz