15. 8. svátek má Hana

Nemocnice zve na vánoční koncert. Vystoupí pěvecký sbor CANZONETTA

23. listopadu 2019   (10:08)
Nemocnice zve na vánoční koncert. Vystoupí pěvecký sbor CANZONETTA

Blíží se adventní čas a nemocnice pro své pacienty, zaměstnance a další veřejnost opět připravila vánoční koncert.Letos v nemocnici poprvé vystoupí pěvecký sbor CANZONETTA, působící při ZUŠ na nám. T. G. M. v Příbrami.

Sbor založila v roce 2001 Jaroslava Kunická Halamová, která jej vede dodnes. Sbor vystupuje za doprovodu živé hudby, kterou uvidíte i v příbramské nemocnici. Canzonetta vystupuje na Zahradních slavnostech, Adventních koncertech Divadla A. Dvořáka v Příbrami, představila se i v pražské Lucerně a za sebou má vystoupení na koncertě Daniela Hůlky, Lubomíra Brabce, Jaroslava Svěceného, Václava Hudečka nebo Štěpána Raka. Dlouhodobě sbor spolupracuje s příbramským Big Bandem. Kromě koncertních vystoupení se sbor věnuje i nahrávání skladeb se známými umělci, v současné době připravuje vlastní Vánoční CD.

Velmi zajímavý je i repertoár sboru – spirituály, populární, muzikálové i filmové písně a skladby, lidové písně v různých úpravách a o Vánocích i písně vánoční a koledy.
Právě nevšední, pestrý repertoár a umělecká aktivita sboru oslovily nemocnici, která požádala sbor o účinkování na prosincovém Vánočním koncertě. Na koncert, který se uskuteční ve středu 4. prosince 2019 v přednáškovém sále nemocnice od 17:00 hodin, je vstup jako vždy zdarma a zváni jsou pacienti a zaměstnanci nemocnice, jejich blízcí i široká veřejnost. S doprovodem hospitalizovaných pacientů vypomohou opět nemocniční dobrovolníci.

Nemocnice ve svých aktivitách poměrně často boří pomyslnou hranici mezi svými pacienty, zaměstnanci a veřejností. Koncerty jsou jedním ze způsobů jak tuto pomyslnou hranici překročit. A tak si přijďte ve středu 4. prosince v 17 hodin poslechnout krásnou a živou hudbu Canzonetty a zažít vánoční atmosféru.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: ONP

autor: top

Další články

Orlík vyplavil tělo mrtvého muže Orlík vyplavil tělo mrtvého muže Česko se připravuje na další bouřky, které doprovodí přívalové deště s kroupami Česko se připravuje na další bouřky, které doprovodí přívalové deště s kroupami Adventure golf baví malé i velké. Příbramské hřiště se dnes otevře také v noci Adventure golf baví malé i velké. Příbramské hřiště se dnes otevře také v noci Golf označovaný jako dobrodružný je především zábavou, která přesto důkladně prozkouší schopnosti hráče. V Příbrami a v blízkém okolí najdeme netradičních minigolfových hřišť hned několik. 15. srpna 2020   (11:45) Kvalita vody se v některých přírodních koupalištích opět zhoršila Kvalita vody se v některých přírodních koupalištích opět zhoršila Loutkové odpoledne v Březnici navštíví také pejsek, kočička a brdský duch Fabián Loutkové odpoledne v Březnici navštíví také pejsek, kočička a brdský duch Fabián Setkání loutek a malých diváků patří v Březnici již k tradičním prázdninovým událostem. Letošní Konvent plný loutek se koná příští sobotu. 15. srpna 2020   (07:16) Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Jedna nehoda se obešla bez zranění, při druhé skončily tři osoby v nemocnici. 14. srpna 2020   (21:17) Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Počasí letním festivalům a koncertům doposud celkem přálo. Některé akce se ale ruší. 14. srpna 2020   (18:20) Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Reprezentační tým České republiky ve skateboardingu vyrazil na exhibiční turné. V neděli 23. srpna uvidíme tricky vrcholových sportovců i v Příbrami. Na programu je také soutěžní klání pro místní skateboardisty a workshop. 14. srpna 2020   (14:55) Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější
V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů ANO na Příbramsku nenasadilo žádného kandidáta. 14. srpna 2020   (12:23)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz