30. 4. svátek má Blahoslav




Náraz do stromu sešrotoval auto, řidič zemřel na místě

NEJČTENĚJŠÍ
2. října 2021   (08:12)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Smrtí řidiče skončila páteční havárie na Příbramsku. Případem se zabývají kriminalisté spolu s dopravními policisty.


Tragická nehoda se odehrála v pátek v noci u obce Čím na Příbramsku. Událost byla ohlášena na tísňovou linku policie ve 21. hodin. Na místo vyjely záchranné složky, vzlétl i vrtulník. Řidič s vozem Ford Mondeo zde vyjel ze silnice a narazil do stromu. Hasiči ho vyprostili z vraku, ale záchranáři mu už nemohli pomoci.

Náraz zdemoloval přední část auta a řidič v něm zůstal zaklíněný. Vyprostit ho tak museli hasiči, kteří se před příjezdem záchranné služby snažili muže resuscitovat.
„Bohužel utrpěl závažná zranění neslučitelná se životem. Záchranáři už mu nemohli nijak pomoci,“ řekla pribram.cz mluvčí záchranky Petra Homolová.
Policisté na čtyři hodiny komunikaci mezi obcemi Čím a Korkyně obousměrně uzavřeli. Hasiči místo nehody zajistili a zabezpečili také havarovaný vůz. Příčinu tragické nehody vyšetřují policisté. „Policie nařídila u zemřelého muže (nar. 1974) soudní pitvu, která vyloučí či prokáže přítomnost omamných látek, případně jeho zdravotní indispozici,“ řekla pribram.cz policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ se často tváří jako pohádka, ale ve skutečnosti je to jedna z nejjemnějších … ZAJÍMAVOSTI Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Noc z 30. dubna na 1. května u nás patří k nejpůsobivějším v roce. Říká se jí … NEPŘEHLÉDNĚTE Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Nedaleko Dobříše se nachází výjimečné chráněné území Andělské schody, které v sobě … TIP NA VÝLET /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! Kriminalisté po úterním zásahu v příbramské nemocnici obvinili šest lidí a tři firmy z … AKTUALIZOVÁNO Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,59 Kč do 43,10 Kč … DOPRAVA Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Na první pohled nenápadné dřevěné sošky. Na ten druhý fascinující svědectví víry, … ZAJÍMAVOSTI Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? V uplynulých dnech probíhaly v okolí sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ terénní úpravy, … ZAJÍMAVOSTI Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Dvakrát zrušený zápas, který fanoušci chtějí víc než cokoliv jiného, je zpátky ve hře. … SPORT Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Dopravní nehoda dnes v podvečer zkomplikovala provoz na silnici 102 u odbočky na obec … AKTUALIZOVÁNO
Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Pálení čarodějnic je za dveřmi. Zatímco většina z nás se těší na tradici, pro hasiče … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz