Na strakonické se přetočilo auto přes střechu. Hasiči kolonou neprojeli, na pomoc zraněné řidičce museli běžet
Nepřehlédněte
17. dubna 2021 (12:40)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka
Policisté silnici I/4 v místě uzavřeli.
Dopravní nehoda osobního vozidla značky Škoda v sobotu dopoledne značně zkomplikovala provoz na strakonické silnici u obce Zbenice na Příbramsku. Hlášení o události přijalo operační středisko středočeské záchranky ve čtvrt na dvanáct. Podle oznamovatele auto doslova vylétlo ze silnice a skončilo na střeše. Na místo vyjely záchranné složky.
Již během příjezdu hasičů ze Zalužan bylo jasné, že se zásah neobejde bez komplikací. Vzhledem k rekonstrukci komunikace je v místě zúžený jízdní pruh, který zablokovala auta v koloně. „Hasiči museli na pomoc zraněné řidičce běžet asi 300 metrů. Stěžovala si na zhoršené dýchání, pacientce jsme poskytli předlékařskou péči a po příjezdu záchranné služby ji zasahující jednotky přepravily do sanitky,“ řekl pribram.cz mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.
Policisté komunikaci v místě zcela uzavřeli. Podle zjištění pribram.cz bude dopravní omezení trvat přibližně do 13. hodiny. „Příčina nehody je předmětem právě probíhajícího šetření. Objízdná trasa vede přes Zbenice a Kletice,“ dodala policejní mluvčí Markéta Johnová.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Podezření strážníků se potvrdilo, řidič měl pozitivní test na drogy
Strážníci městské policie při běžné kontrole zastavili řidiče, u kterého vzniklo …
Mosty na hraně životnosti. Kraj chystá velkou stavební rekonstrukci za stovky milionů
Středočeský kraj pokračuje v masivních investicích do silniční infrastruktury. Radní …
Galerie Františka Drtikola: výbor nenašel pochybení, ale měl výhrady. Ředitelka sama požádala o audit
Hospodaření Galerie Františka Drtikola se stalo jedním z nejdiskutovanějších bodů …
Politika
Lákavá reklama ho připravila o téměř dva miliony. Policie varuje před falešnými investičními poradci
Touha zhodnotit úspory se jednomu muži ze Zlínska krutě nevyplatila. Místo slibovaného …
Středočeský kraj otevřel hlasování. O Cenu veřejnosti bojuje 58 osobností
Středočeský kraj spustil veřejné hlasování, ve kterém mohou lidé rozhodnout o držiteli …
Příbram šokovala volejbalovou extraligu
Volejbalová Příbram zažila v sobotu 7. února večer, na který se bude dlouho vzpomínat. …
Gastro agent: Kebab house & pizza
Fast‑food má být rychlý, dostupný a cenově přívětivý. Ale i u rychlého občerstvení nás …
Fast food
Historie rožmitálského skautingu zamíří do kina. Dokument „Slibuji na svou čest“ má premiéru
Po několika letech se diváci konečně dočkají. Dokumentární film mapující více než …
Prostor po zahradnictví se uvolní. Město chce parkoviště a možná i vrátka pro školáky
Prostor v Jinecké ulici pod městským hřbitovem, kde dnes sídlí zahradnictví Petunia, …
Nepřehlédněte
Podvod za miliardy. Stovky tisíc kusů elektroniky zmizelo
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu odhalili obrovský podvod, …




