4. 7. svátek má Prokop




Na Příbramsku havaroval autobus plný dětí

AKTUALIZOVÁNO
18. dubna 2024   (09:11)
Na Příbramsku havaroval autobus plný dětí
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

V autobuse podle policie cestovaly děti ve věku od pěti do osmi let


U Dublovic na Příbramsku dnes ráno havaroval autobus s 38 malými dětmi, sjel do příkopu a převrátil se na bok. Šest dětí a dva dospělí utrpěli lehká zranění, záchranáři je po ošetření převezli do nemocnice, vyplynulo z informací policie a záchranné služby.

Nehoda se stala před 8:30 na silnici I/18. "Řidič za zatím nezjištěných důvodů vjel na krajnici a následně se autobus převrátil do příkopu," řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Cestujícím pomáhali vystoupit hasiči, sami se z vozidla nedokázali dostat ven.
Podle původních informací policie se lehce zranilo pět dětí a učitelka, podle záchranářů čtyři děti a jeden dospělý. Později upřesnili, že ošetřili šest dětí a dva dospělé. "Všichni mají lehká zranění, všechny pacienty vezeme do příbramské nemocnice. Naše posádky odjíždí z místa," uvedla před 10:30 mluvčí středočeské záchranné služby Monika Nováková.
Suchánková řekla, že řidič utrpěl šok, podle dechové zkoušky před jízdou nepil alkohol. Příčinu nehody policisté vyšetřují, dodala mluvčí.

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Drahenice znovu ožijí sportem. Tradiční Drahenice Cup nabídne fotbal, volejbal i bohatý doprovodný program Drahenice znovu ožijí sportem. Tradiční Drahenice Cup nabídne fotbal, volejbal i bohatý doprovodný program V sobotu 4. července od 9 hodin se v Drahenicích uskuteční tradiční Drahenice Cup ve … NEPŘEHLÉDNĚTE Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny se po celý týden prakticky nezměnily Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami stejně jako minulý týden a to v … DOPRAVA Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Příbramské iktové centrum získalo už pošesté prestižní evropské ocenění. Za rok 2025 obdrželo nejvyšší diamantovou plaketu Iktové centrum Oblastní nemocnice Příbram, specializované pracoviště určené pro … AKTUÁLNĚ Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně Na silnici II/604 u Milína se řetězově srazila dvě auta s motorkou, zranila se spolujezdkyně K řetězové dopravní nehodě došlo v pátek dopoledne na silnici II/604 u Milína, která … AKTUALIZOVÁNO Tipy na víkend: Tradiční Prokopská pouť, farmářské trhy a tematické dílničky zaměřené na Brdy Tipy na víkend: Tradiční Prokopská pouť, farmářské trhy a tematické dílničky zaměřené na Brdy Na první červencový víkend připadá tradiční Prokopská pouť, která s sebou opět přinese … AKTUÁLNĚ Doprava u letiště se mění. Začínají prázdniny a omezení na Aviatické pocítí všichni řidiči Doprava u letiště se mění. Začínají prázdniny a omezení na Aviatické pocítí všichni řidiči Letní prázdniny začaly a spolu s nimi přišlo i období, kdy tisíce lidí i z mnoha … NEPŘEHLÉDNĚTE Konec papírování! Ženy od 45 let jdou na mamograf bez žádanky. Kam musí jezdit Příbram Konec papírování! Ženy od 45 let jdou na mamograf bez žádanky. Kam musí jezdit Příbram Od 1. července se ženám nad 45 let výrazně zjednodušila cesta na mamografické … ZDRAVOTNICTVÍ Tradice Březových Hor: Věra Smolová přibližuje počátky Prokopské pouti Tradice Březových Hor: Věra Smolová přibližuje počátky Prokopské pouti Prokopská pouť patří k nejstarším tradicím Březových Hor a o víkendu, 4. a 5. … HISTORIE Vysoké teploty nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích Vysoké teploty nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích Vysoké teploty v minulých dnech nezhoršily kvalitu vody ve středočeských koupalištích. … AKTUÁLNĚ
Nepozornost na silnicích: U Kosovy Hory se kvůli chybám řidičů i motorkářů srazilo pět strojů Nepozornost na silnicích: U Kosovy Hory se kvůli chybám řidičů i motorkářů srazilo pět strojů Na silnici číslo 18 u Kosovy Hory na Příbramsku došlo ve čtvrtek v poledne ke dvěma … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz