2. 8. svátek má Gustav
Na Nováku se tančí, tvoří, sportuje

19. července 2021   (08:51)
Na Nováku se tančí, tvoří, sportuje
foto: SZM Příbram

Animační programy a další aktivity pro děti jsou připraveny každé odpoledne od pondělí do soboty.


Organizace Sportovní zařízení města Příbram (SZM) pořádá i v letošní prázdninové sezóně dětský program v příbramském rekreačním areálu Nový rybník. Animační aktivity probíhají od pondělí do soboty od 13.00 do 18.00, ve středu si děti také zatancují a v pátek mohou navštívit tvořivé dílny.
 

„Animátoři s dětmi hrají kolektivní hry, sportují a využívají celý rekreační areál,“ informují SZM o každodenní náplni. Středeční diskotéka začíná v 18.00, již od 16.00 se mohou malí tanečníci vyzdobit na parket díky malování na obličej. Tvořivé dílny jsou v pátek otevřeny od 15.00 do 17.00. Aktivity včetně dílniček jsou zpoplatněny hodinovou sazbou padesát korun, v nabídce je také zvýhodněná permanentka. Vstup na minidiskotéku je zdarma. Místo na animační program není třeba rezervovat, stačí přijít deset minut před jeho zahájením k domečku za hobitími domky. Další informace zjistíte na tel. čísle 702 092 480 nebo facebookové stránce Animační programy areálu Nový rybník.
 
Nudu deštivých dnů zažene desková hra „Projdi si Novák!“, pomyslná procházka ověří také znalosti o příbramském areálu. Herní plán a pravidla hry najdete ke stažení a vytisknutí na webu SZM, ke hře je nutné mít vlastní figurky a hrací kostku.
 
Nudu deštivých dnů zažene desková hra „Projdi …
foto: SZM Příbram


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Otrava houbami: poznáte příznaky a umíte dát první pomoc? Otrava houbami: poznáte příznaky a umíte dát první pomoc? Houbařská sezóna je v plném proudu, u lesů v tomto období stojí vozidla hubchtivých … Anna Čiperová: Dopad covidových opatření byl pro divadlo nejen finanční, ale hlavně psychický Anna Čiperová: Dopad covidových opatření byl pro divadlo nejen finanční, ale hlavně psychický Příbramské divadlo je pro plno příznivců nedílnou součástí kulturního rozvoje a … Ve vysoké rychlosti vyjelo auto z dálnice a narazilo do stromu. Tenista Veselý skončil s manželkou v nemocnici Ve vysoké rychlosti vyjelo auto z dálnice a narazilo do stromu. Tenista Veselý skončil s manželkou v nemocnici K nehodě došlo na dálnici D4 v neděli krátce po desáté hodině. AKTUALIZOVÁNO Neděle odstartovala sérii dešťových dnů. V příštím týdnu přibalte deštníky Neděle odstartovala sérii dešťových dnů. V příštím týdnu přibalte deštníky Prázdniny se přehouply do druhé poloviny a počasí neslibuje ideální letní teploty. Již … Přehledně: Jaká opatření se mění Přehledně: Jaká opatření se mění Částečně se rozvolňují další protiepidemická opatření. Po nehodě u Lhotky byla zdemolovaná autobusová zastávka, jeden z řidičů skončil v nemocnici Po nehodě u Lhotky byla zdemolovaná autobusová zastávka, jeden z řidičů skončil v nemocnici Příčinou dopravní nehody dvou vozidel bylo nedání přednosti v jízdě. Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Podle analýzy by finanční úspora měla po této úpravě dosáhnout 52 milionů korun za … U Památníku Vojna vznikne Alej svobody U Památníku Vojna vznikne Alej svobody Vojna byla táborem nucených prací, v jednu chvíli zde bylo i více než 1400 vězňů. Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Třikrát týdně dochází do objektu příbramské věznice kaplanka Mgr. Vendula Glancová. … Nepřehlédněte
Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz