26. 10. svátek má Erik
Na Nováku se tančí, tvoří, sportuje

19. července 2021   (08:51)
Na Nováku se tančí, tvoří, sportuje
foto: SZM Příbram

Animační programy a další aktivity pro děti jsou připraveny každé odpoledne od pondělí do soboty.


Organizace Sportovní zařízení města Příbram (SZM) pořádá i v letošní prázdninové sezóně dětský program v příbramském rekreačním areálu Nový rybník. Animační aktivity probíhají od pondělí do soboty od 13.00 do 18.00, ve středu si děti také zatancují a v pátek mohou navštívit tvořivé dílny.
 

„Animátoři s dětmi hrají kolektivní hry, sportují a využívají celý rekreační areál,“ informují SZM o každodenní náplni. Středeční diskotéka začíná v 18.00, již od 16.00 se mohou malí tanečníci vyzdobit na parket díky malování na obličej. Tvořivé dílny jsou v pátek otevřeny od 15.00 do 17.00. Aktivity včetně dílniček jsou zpoplatněny hodinovou sazbou padesát korun, v nabídce je také zvýhodněná permanentka. Vstup na minidiskotéku je zdarma. Místo na animační program není třeba rezervovat, stačí přijít deset minut před jeho zahájením k domečku za hobitími domky. Další informace zjistíte na tel. čísle 702 092 480 nebo facebookové stránce Animační programy areálu Nový rybník.
 
Nudu deštivých dnů zažene desková hra „Projdi si Novák!“, pomyslná procházka ověří také znalosti o příbramském areálu. Herní plán a pravidla hry najdete ke stažení a vytisknutí na webu SZM, ke hře je nutné mít vlastní figurky a hrací kostku.
 
Nudu deštivých dnů zažene desková hra „Projdi …
foto: SZM Příbram


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Pochod na Čtyřmezí: Oslava vzniku republiky i motivace k pohybu Setkání na hranici čtyř katastrálních území – Dobříše, Hostomic, Rosovic a Bukové u … Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v listopadu? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Průměrná teplota pro období od 25. října do 21. listopadu je šest stupňů Celsia. … Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Příbramská nemocnice od zítra omezuje návštěvy Důvodem tohoto opatření je zhoršující se situace ohledně onemocnění covid-19. Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Policie šetří pád dívky ze skály u obce Malá Víska Dívka byla s vážnými poraněními letecky přepravena do nemocnice. Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku Snažili se být neviditelní, skrytí, konspirativní – i přesto je kriminalisté v rámci … Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Praktičtí lékaři by měli mít vakcíny proti covidu do konce týdne Zájem o očkování se v posledních dnech v ČR zvyšuje, v pátek bylo podáno téměř 31.000 … V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky V Rožmitále hoří rodinný dům, zasahují čtyři hasičské jednotky Hasiči za pomoci čtyř vodních proudů likvidují jak požár budovy, ale z výškové … AKTUALIZOVÁNO Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Jak chutná káva potmě? Černou kavárnu otevře v Příbrami Kafé lesS Do života se zrakovým omezením vstoupíte 13. listopadu ve Vile Obora. Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Respirátory jsou ode dneška povinné i na pracovištích Dneškem se zároveň zkracuje karanténa nařízená po kontaktu s nakaženým.
Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Přijďte říct, co pro vás můžeme udělat, zve obyvatele nejen Dobříše na společné setkání hejtmanka Pecková Již v úterý 26. října mohou lidé od 17 hodin přijít diskutovat s představiteli …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz