22. 8. svátek má Bohuslav

Na Evropské se srazila dvě auta, tři zranění

20. května 2023   (15:54)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Dopravní nehoda dvou osobních vozidel zkomplikovala dnes odpoledne provoz na Evropské silnici v Příbrami. Řidič jedoucí z vedlejší komunikace nedal přednost v jízdě a po vjetí na hlavní silnici narazil do jiného vozidla. Nehoda si vyžádala tři zraněné osoby.


Oznámení o nehodě přijala policie v půl třetí, na místo vyjely záchranné složky. Policie vyzvala řidiče k provedení dechové zkoušky. Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové nebyl ani jeden z nich pod vlivem alkoholu. „Devětačtyřicetiletý řidič osobního vozidla značky Hyundai jel z vedlejší Dobříšské ulice a nedal přednost v jízdě čtyřiačtyřicetiletému řidiči osobního vozidla značky Renault jedoucímu po Evropské. Ten ve vozidle cestoval s dětmi,“ řekla pribram.cz mluvčí.

Podle mluvčí středočeských záchranářů Moniky Novákové při nehodě došlo ke zranění tří osob. „Děti utrpěly pohmožděniny v oblasti hrudníku, další žena pak pohmoždění krční páteře, zasahující lékař měl u ní i podezření na otřes mozku,“ dodala Nováková s tím, že pacienti byli převezeni do příbramské nemocnice.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Buď andělem není datum. Je to způsob, jak žít. Buď andělem není datum. Je to způsob, jak žít. Národní den „Buď andělem“ připomíná jednoduchou věc: dobrý skutek není otázka … LIFESTYLE Pavel Šporcl v Příbrami: Kritizovali mě za šátek i džíny. A pak přišly modré housle Pavel Šporcl v Příbrami: Kritizovali mě za šátek i džíny. A pak přišly modré housle Houslový virtuos Pavel Šporcl patří k nejvýraznějším osobnostem české hudební scény. … ROZHOVOR Od pondělí bude neprůjezdná Hailova ulice Od pondělí bude neprůjezdná Hailova ulice Práce na pokládce kabelů zavřou Hailovu ulici v Příbrami od pondělí 24. do pátku 28. … DOPRAVA Čechy zasáhly vydatné deště: místy spadlo až 90 mm, rekord drží Nedrahovice Čechy zasáhly vydatné deště: místy spadlo až 90 mm, rekord drží Nedrahovice Česko má za sebou výraznou srážkovou epizodu. Zatímco v Čechách za posledních 24 hodin … AKTUÁLNĚ Silniční kontroly přitvrdí: Policie řidiče o posledním prázdninovém víkendu pořádně prověří Silniční kontroly přitvrdí: Policie řidiče o posledním prázdninovém víkendu pořádně prověří Konec prázdnin tradičně znamená výrazný nárůst dopravy. Policie proto o posledním … DOPRAVA Modráskové louky: Když neposečená tráva znamená, že se hospodaří správně Modráskové louky: Když neposečená tráva znamená, že se hospodaří správně Možná jste si při procházce přes Brdy všimli zvláštního rozdílu. Zatímco některé louky … POZNÁVÁME BRDY Senioři mají svůj den. Udělejte dnes něco hezkého pro někoho, kdo si to zaslouží Senioři mají svůj den. Udělejte dnes něco hezkého pro někoho, kdo si to zaslouží Pátek 21. srpna připadá National Senior Citizens Day, tedy dni věnovanému seniorům. … NEPŘEHLÉDNĚTE Poznejte život v lese při komentované vycházce s lesníkem Poznejte život v lese při komentované vycházce s lesníkem Brdská příroda ukrývá řadu zajímavostí, které při běžné procházce snadno přehlédnete. … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: S létem se můžete začít postupně loučit na hradech a zámcích, Příbramsko ale stále nabízí spoustu letních akcí! Tipy na víkend: S létem se můžete začít postupně loučit na hradech a zámcích, Příbramsko ale stále nabízí spoustu letních akcí! O víkendu se můžete zúčastnit oblíbené celorepublikové akce Hradozámecká noc, a to … AKTUÁLNĚ
Pohonné hmoty v Příbrami: Nafta stále zdražuje Pohonné hmoty v Příbrami: Nafta stále zdražuje Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,99 Kč do 41,90 Kč … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz