Na Díky!FESTu se představí Slza, Pekař, Štefan Margita nebo příbramští Jazz Faces
24. dubna 2024 (17:15)
Oblastní nemocnice v Příbrami zveřejnila kompletní seznam vystupujících na letošním Díky!FESTu. Jedná se o festival, který nemocnice pořádá ve spolupráci s městem Příbram a jeho kulturním centrem. Vstupenky na festival nelze zakoupit, ale je možné je získat, pokud jste zaměstnanci nemocnice, dárcem krve nebo patříte mezi složky IZS v Příbrami. Akce se uskuteční v letním kině na Světový den dárců krve, který se každoročně připomíná 14. června.
Headlinerem festivalu bude populární skupina Slza, dále se představí kapela Pekař, Jamaron, písničkář Vojtaano, příbramští Jazz Faces nebo známý zpěvák Štefan Margita, kterého doprovodí violoncellistka Iris Moris. Speciálním hostem festivalu bude biatlonová hvězda Gabriela Soukalová.
„Jsme moc rádi, jaký program se nám povedlo poskládat. Nešlo by to bez města Příbram a všech partnerů, kteří nám pomáhají s financováním festivalu. Akce tohoto rozsahu je finančně opravdu velmi náročná. Vstupenky bude možné získat zdarma také kvůli tomu, že vystupující hrají na Díky!FESTu buď pouze za cestovní náklady, nebo výrazně snížený honorář,“ říká Martin Janota z příbramské nemocnice, který je zároveň hlavním organizátorem festivalu.
Organizátoři brzy spustí také webové stránky festivalu. Pokud máte zájem o vstupenky, musíte ještě vyčkat, k dispozici by měly být do konce dubna a o tom, jak je získat, bude nemocnice informovat na svém webu a sociálních sítích.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka
Související
•Příbramští urologové využívají speciální polohování, zkrátí dobu operace. Podívejte se na video přímo ze sálu
•Při čtvrtém ročníku putuje ocenění do oblasti zdravotnictví
•Zdravá výživa a děti. V Příbrami bude besedovat Margit Slimáková
Další články
Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku
Už tuto neděli 1. února se v Bedřichově uskuteční 59. ročník ČEZ Jizerské 50. Na …
Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku
Na nové dálnici D4 mezi Pískem a Příbramí řešilo město Písek v roce 2025 přes 20.000 …
Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování
Zimní areály ve středních Čechách hlásí i přes mírné oteplení stále ideální podmínky, …
Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum
Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před kosmetickým přípravkem …
Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy
Příbram patří mezi nejlépe hospodařící města své velikosti. Nezávislá společnost CRIF …
Politika
Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů
Jarní prázdniny nabídnou v Podbrdském muzeu v Rožmitále pod Třemšínem zábavný a …
Novým ředitelem Technických služeb Příbram se stane Jan Poskočil. Uspěl ve výběrovém řízení
Rada města na svém posledním zasedání schválila jmenování nového ředitele Technických …
Blesková zpráva
Tipy na víkend: Víkend plný umění – hudební večer, hravá dílna i komentovaná prohlídka výstavy
Tento víkend čeká na zájemce zážitková dílna pro děti či komentovaná prohlídka výstavy …
ČSSZ varuje před zavádějícími informacemi: žádné „průkazy důchodce“ nevydává
Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) upozorňuje seniory na sérii zavádějících …
Ceny benzinu a nafty v Příbrami vyskočily vzhůru
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,50 …
AKTUÁLNĚ





