Na D4 u Bytízu se střetla dvě auta, hasiči museli jednoho z řidičů vyprostit
AKTUALIZOVÁNO
27. října 2022 (18:33)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka
Ve směru na Strakonice policisté dálnici uzavřeli
Záchranné složky vyjížděly dnes vpodvečer k dopravní nehodě dvou vozidel na dálnici D4 k obci Bytíz na Příbramsku. Jeden z řidičů zůstal po nehodě ve vozidle zaklíněný, hasiči jej museli vyprostit. Informaci pribram.cz potvrdil mluvčí hasičů Tomáš Bakalář.
Nehoda byla oznámena na tísňovou linku záchranné služby v půl šesté. Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové zde měl čtyřiadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Škoda dojíždět do kolony a zapnout výstražná světla, načež šestapadesátiletá řidička nestačila dobrzdit a havarovala. „Oba řidiči se podrobili dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem,“ řekla pribram.cz Schneeweissová s tím, že veškeré okolnosti nehody jsou předmětem šetření. „Nehodu dokumentuje dron, komunikace byla uzavřena,“ doplnila mluvčí.
Podle mluvčí záchranky Moniky Novákové se při nehodě zranili tři lidé. „Jedna osoba utrpěla zlomeninu pánve a byla převezena do jedné z pražských nemocnic. Do stejné nemocnice jsme převezli i dalšího pacienta, který měl pohmožděný hrudník a zasahující lékař měl podezření na zlomeninu žeber. Poslední osoba měla pohmožděnou páteř a záchranná služba ji převezla do příbramské nemocnice,“ doplnila pro pribram.cz Nováková.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka
Související
•Paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne znovu zdražila
•Do Milínské se bude vracet osobní doprava
•V rámci dostavby dálnice D4 začínají odstřely skalního masivu u Milína, odtěžený materiál se znovu použije
Další články
Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici
Dopravní nehoda dnes v podvečer zkomplikovala provoz na silnici 102 u odbočky na obec …
AKTUALIZOVÁNO
Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud
Pálení čarodějnic je za dveřmi. Zatímco většina z nás se těší na tradici, pro hasiče …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pecen z Pece rozžhaví Řimbabu. Čarodějnice letos provoní čerstvý chléb
Oheň, západ slunce a vůně chleba z rozpálené pece. Tak budou letos vypadat Čarodějnice …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Příbramsko ve 30 sekundách: 30 sekund. Jeden detail. Jedna lokalita, obec...
Příbramsko známe všichni. Ale známe ho opravdu. Pokračujeme v naší sérii krátkých …
VIDEO
Při zásahu v nemocnici měla policie zadržet i ředitele. Zdravotnická péče je i nadále poskytována v plném rozsahu
Na středočeském krajském úřadě a v Oblastní nemocnici Příbram zasahovala v úterý 28. …
AKTUÁLNĚ
Brdský vrchol Praha nově zdobí další dřevěný označník s reliéfem jelena
Turistická oblast Brdy a Podbrdsko představila v pondělí 27. dubna nový označník na …
FOTO
Festival květin v OBI již od pátku 1.5. do neděle 3.5. Již tradičně s osazováním truhlíků a zeminou zdarma
V OBI poradí při výběru květin, se substrátem zdarma je i osadí do přinesených nebo …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ
/VIDEO/ Pro zraněného cyklistu letěl do Lázu vrtulník
V úterý 28. dubna v 16:15 přijala policie oznámení od záchranné služby o nehodě …
AKTUALIZOVÁNO
Mrazy v následujících dnech ohrozí ovocné stromy i zemědělské plodiny
V následujících dnech předpovídají meteorologové výrazné ochlazení, které může …
AKTUÁLNĚ
Policie vtrhla do příbramské nemocnice. Detektivové NCOZ odnášejí dokumenty i kamery
V příbramské nemocnici dnes dopoledne zasahují detektivové Národní centrály proti …
BLESKOVÁ ZPRÁVA




