Muž přepadl seniora, před policií se ukryl v zahraničí
9. června 2015 (09:29)
Do vazební věznice byl na začátku června eskortován 24letý muž, který se v loňském roce dopustil v Příbrami zločinu loupeže. Před spravedlností se až doteď skrýval ve Velké Británii, kde byl na základě Evropského zatýkacího rozkazu zadržen. Dne 1. června si ho příbramští kriminalisté převzali na pražském letišti. Dotyčný bude souzen za přepadení a okradení seniora, kterého si vyhlédl v jednom baru při placení.
„Poté, co muž vyšel ven, vydal se za ním a po chvíli se mu násilím snažil vyndat z kapsy peněženku. Při potyčce poškozený dokonce upadl na zem. Pachatel mu nakonec peněženku, kde však nebyly žádné peníze, ale pouze doklady, vytrhl a z místa činu utekl. Nyní mu hrozí až deset let pobytu za mřížemi,“ popsala samotný čin poliejní mluvčí Monika Schindlová.
„Poté, co muž vyšel ven, vydal se za ním a po chvíli se mu násilím snažil vyndat z kapsy peněženku. Při potyčce poškozený dokonce upadl na zem. Pachatel mu nakonec peněženku, kde však nebyly žádné peníze, ale pouze doklady, vytrhl a z místa činu utekl. Nyní mu hrozí až deset let pobytu za mřížemi,“ popsala samotný čin poliejní mluvčí Monika Schindlová.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PČR
autor: red, MJ
Další články
Nemocných s infekcemi dýchacích cest ve Středočeském kraji výrazně přibylo
Nemocných s infekcemi dýchacích cest ve Středočeském kraji za uplynulý týden výrazně …
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu klesla. V Příbrami zůstává nad republikovým průměrem
Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v listopadu mírně klesla na 3,8 %, situace v …
Gastro agent: Slunovrat
Fast-food je hlavně o rychlosti. Ale v době, kdy se jídlo mění v logistiku, hledáme …
Fast food
Nákladní vůz sjel do svodidel a uvízl na krajnici
V pondělí v 10:40 havaroval nákladní vůz na silnici mezi Narysovem a Vysokou u …
FOTO
Fantova louka jako test radnice. Lednová Rada města rozhodne o stavební uzávěře
Fantova louka patří už delší dobu k nejdiskutovanějším tématům v Příbrami. Rozhodnutí …
V dobříšské školy byl nahlášen bombový útok. Policie objekt prověřila s negativním výsledkem
V pondělí ráno byla za asistence policie evakuována budova 2. Základní školy Dobříš. …
AKTUALIZOVÁNO
Vánoční charitativní jarmark Doosan Bobcat v Dobříši: Třetí ročník podpořil místní neziskové organizace i školy
Dobříšský kampus Doosan Bobcat EMEA už potřetí ožil sváteční atmosférou i dobrými …
Černé skládky v Příbrami: proč město platí navíc, když máme sběrný dvůr zdarma
Odložené matrace u kontejnerů, hromady odpadu v přírodě. Černé skládky nejsou jen …
FOTOGALERIE
V Mixově ulici se čelně střetly dva osobáky
Tenhle víkend se stala řada nehod v regionu. Mezi jinými i ta následující v Mixově …
Řidiči pozor! Semafory v křižovatce u Asie jsou stále mimo provoz
Dopravní nehoda před pár dny vyřadila z provozu semafory v křizovatce ulic Žežická, …





