Mokrá vozovka si vybrala další daň. Řidič Renaultu nezvládl jízdu po dálnici, zdemoloval auto o svodidla
20. června 2020 (07:57)
Jízda po mokré vozovce vyžaduje větší obezřetnost. O tom se v sobotu ráno přesvědčil řidič osobního vozidla značky Renault Megane. Na dálnici D4, u sjezdu na Příbram, pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a povětrnostním podmínkám a na mokré vozovce dostal smyk. Narazil do svodidel a skončil napříč pravého jízdního pruhu. Řidiče odvezla záchranná služba do nemocnice. Policisté vyšetřují oficiální příčinu havárie, jeden jízdní pruh je uzavřen.
Téměř na stejném místě v pátek večer havaroval jiný řidič, kdy příčina byla pravděpodobně stejná. „Čtyřiačtyřicetiletý muž nepřizpůsobil jízdu na mokré vozovce, narazil do svodidel a skončil v odstavném pruhu. Jeho sedmnáctiletá spolujezdkyně utrpěla zranění, se kterým byla transportována do nemocnice,“ uvedla pro pribram.cz policejní mluvčí Jana Steinerová. Více v článku Řidič dostal na mokré vozovce smyk a havaroval do svodidel. Doprava na dálnici D4 byla omezena.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky?
Tenhle týden začal příjemnými letními teplotami, ale blíží se změna počasí. Podle …
AKTUÁLNĚ
Vypadali jako elita trhu. Teď se řeší, kdo všechno přišel o miliony.
Už několik dní se na sociálních sítích objevovaly varovné příběhy lidí, kteří …
AKTUÁLNĚ
Má váš pes čip? Bez registrace je to jen „mrtvý“ kus plastu pod kůží
Povinné čipování psů v Česku platí už několik let, přesto tisíce majitelů dělají …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám?
V české gastronomii se občas objeví jídlo, které nerozdělí jen přílohu od masa, ale i …
ZAJÍMAVOSTI
Kraj dá potravinové bance peníze na provoz, jenom v Příbrami je sedmnáct sběrných míst
Středočeský kraj dá letos na provoz Potravinové banky pro Prahu a střední Čechy 2,5 …
Nejsušší jaro od roku 1961: úroda v ohrožení, vysoké riziko požárů
Česká republika zažívá mimořádně suché období. Součet srážek za měsíce březen a duben …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Chcete vidět, jak se řídí moderní dálnice? V Příbrami otevřou zákulisí D4 i operační centrum Via Salis
Co se děje na dálnici, když jen projíždíte autem? Jak vypadá místo, odkud se hlídá …
AKTUÁLNĚ
Prodej budovy Střední školy pedagogiky, cestovního ruchu a gastronomie získal podporu zastupitelů. O podmínkách se rozhodne v červnu
Středočeský kraj chce od města Příbrami koupit školní budovu v ulici Gen. R. Tesaříka …
AKTUÁLNĚ
Zoopark Jeleni Homole hlásí spor o přístupovou cestu. Majitel podal podnět na státní zastupitelství
Zoopark Jeleni Homole zveřejnil prohlášení, ve kterém upozorňuje na spor s novým …
ZVÍŘATA
Až do nebes v Příbrami: Monika Absolonová vystoupí ve sportovní hale
Příbram se může těšit na výjimečný hudební večer. Monika Absolonová vystoupí 17. …
KULTURA










