4. 2. svátek má Jarmila




Mazda Příbram je tu stále pro vás. Jméno se změnilo, služby zůstávají

Komerční sdělení
12. ledna 2024   (10:11)
Mazda Příbram je tu stále pro vás. Jméno se změnilo, služby zůstávají
foto: PR

Zastavte se za námi a objevte svět Direct auto.


Jednoduchost, rychlost, poctivost a přátelskost. Na těchto čtyřech hodnotách vzniklo v roce 2021 Direct auto, díky kterému Direct vstoupil do světa autoslužeb koupí servisů v Brně a Praze. Teď k němu přibyl další – Autoprofi v Příbrami, nyní Direct auto Příbram s.r.o. Od 1. září nás tak najdete už jen pod tímto názvem. Jméno se změnilo, služby zůstávají. A jak je v Direct auto zvykem, vždy s něčím navíc.

Můžete se spolehnout nejen na služby, které poskytujeme, ale také na naše známé tváře, které se o vás postarají při nákupu auta či servisu. Mazda Příbram funguje dále a má pro své zákazníky připraveny aktuální horké novinky této značky.

Do servisu rychle a online

Prodej a servisování vozidel v Direct auto je od dubna 2023 jednodušší a pohodlnější. A to díky novým webovým stránkám, které sdružují služby všech poboček na jednom místě s možností objednat se na servisní prohlídku auta online včetně získání náhradního vozu, v případě klientů Direct pojišťovny zdarma. Své staré auto mohou klienti nechat online nacenit a vyměnit za nové s výběrem až 400 aut na jednom místě. „Služby chceme našim zákazníkům přinášet v maximální kvalitě, s maximální rychlostí a s motivovaným a výjimečným týmem. Naším cílem je dostupnost a široký rozsah služeb, proto se musíme dále rozvíjet jak do regionů, tak i značek,“ dodává jednatel Direct auto Petr Lehký. Direct auto se díky nové provozovně v Příbrami stává autorizovaným prodejcem již 6 značek a je autorizován na servis 8 značek.

Hledáte prověřený ojetý vůz? Zastavte se za námi a kolegové najdou auto přesně podle vašich představ!

Těšíme se na vaši návštěvu.


Jednoduchost, rychlost, poctivost a …
foto: PR
foto: PR

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

Kriminalita na Příbramsku mírně narostla. Přibývá kyberpodvodů i krádeží v obchodech Kriminalita na Příbramsku mírně narostla. Přibývá kyberpodvodů i krádeží v obchodech Jak je na tom kriminalita přímo v našem okrese? Na to vám odpoví následující policejní … Střídání stráží v příbramské věznici Střídání stráží v příbramské věznici Po pětiletém působení na pozici ředitele věznice na Rakovnicku se do Věznice Příbram … Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Středočeští kriminalisté řeší od 28. ledna násilný trestný čin v Osově na Berounsku. V … Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami O víkendu 21. a 22. února dorazí do Příbrami hvězdy Četnických humoresek i odborníci … Kultura Ve Středočeském kraji se něco děje s nemocemi. Čísla vás překvapí Ve Středočeském kraji se něco děje s nemocemi. Čísla vás překvapí Ve Středočeském kraji pokračuje chřipková sezóna, ale nejnovější data přinášejí … Kniha Fenomén zalánská madona je v prodeji Kniha Fenomén zalánská madona je v prodeji Zhruba v polovině ledna začal tisk katalogu k výstavě Fenomén zalánská madona. Všechny … Policie zveřejnila čerstvá data. Kriminalita mění tvář, Příbram zůstává mezi nejzatíženějšími Policie zveřejnila čerstvá data. Kriminalita mění tvář, Příbram zůstává mezi nejzatíženějšími Celková kriminalita ve Středočeském kraji v roce 2025 opět mírně poklesla. Policie … Rok partnerství: stát uznal páry, ale ne jejich děti Rok partnerství: stát uznal páry, ale ne jejich děti Stejnopohlavní páry mají po roce partnerství víc práv i větší právní jistotu. Jedna … Nepřehlédněte Cestovatelská vlna se vrací už ve středu: Dobříš opět míří do světa s cyklem Naši našim Cestovatelská vlna se vrací už ve středu: Dobříš opět míří do světa s cyklem Naši našim V únoru odstartoval již čtvrtý ročník oblíbeného cyklu cestopisných besed Naši našim. …
Michal z nemocniční recepce: V této pozici jsem se našel, kamarádi se se mnou teď ze srandy fotí Michal z nemocniční recepce: V této pozici jsem se našel, kamarádi se se mnou teď ze srandy fotí Michal z nemocniční recepce se stal během pár dní velmi známým, a to díky příspěvku na … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz