20. 7. svátek má Ilja




Marta Kubišová míří v rámci svých 80. narozenin do Příbrami

30. září 2022   (08:23)
Marta Kubišová míří v rámci svých 80. narozenin do Příbrami
foto: VDN PROMO/se souhlasem

Marta Kubišová je česká zpěvačka, moderátorka, několikanásobná vítězka ankety Zlatý slavík a signatářka Charty 77.


Marta Kubišová oslaví 1. listopadu své 80.narozeniny. K této příležitosti odstartovala 22. září v Praze tour Nocí s legendou, na kterých vypráví svůj životní příběh. Všechna města byla rychle vyprodaná, proto se Marta rozhodla přidat další. A jedním z nich bude 25. listopadu právě Příbram.

Marta Kubišová je česká zpěvačka, moderátorka, několikanásobná vítězka ankety Zlatý slavík a signatářka Charty 77. V roce 2017 ukončila svou pěveckou kariéru. K příležitosti 80. narozenin se ale na pódia vrací a po boku moderátora, za doprovodu video ukázek, vypráví svůj životní příběh.
První zastávka tour již proběhla v Praze v kině Lucerna, které bylo vyprodáno za několik málo dnů. Večerem provázela rodačka z Příbrami, moderátorka České televize Lucie Křížková, která mimo jiné bude moderovat i příbramskou tour. „Noc s legendou v Praze byla nezapomenutelná. Publikum se celou dobu bavilo, Marta s nimi komunikovala, nebránila se opravdu žádnému tématu z jejího života, ať už šlo o rozvod nebo potrat. Byla bezprostřední, a na konci, když zazpívala Modlitbu, publikum nepřestávalo tleskat," popsala za organizátory VDN Promo Jitka Větrovská.
„Večer v Praze jsem si moc užila. Ze začátku jsem byla trošku nervózní, ale po chvilce to ze mě spadlo. Do Příbrami se těším, dlouho jsem tam nebyla, a navíc se akce koná v den svátku mé dcery Kačenky, to je krásné datum," řekla pribram.cz Kubišová.

Příbram je jedno ze šesti měst, které si Marta pro svoje tour vybrala. Jedná se o exkluzivní večer s velmi malou kapacitou pouze pro 250 návštěvníků. Vstupenky jsou k prodeji v síti TicketStream. Portál pribram.cz. je hlavním mediálním partnerem akce.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Po šestnácti ročnících na Moravě vstupuje Penaltový král do nové éry. Soutěž se vydává … SPORT Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Jedinečné pracoviště ukryté pod zemí nedaleko Slapské přehrady čeká další rozvoj. … ZAJÍMAVOSTI Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. … FOTOGALERIE Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Počasí v Česku bude v nadcházejících dnech velmi proměnlivé. Po klidnějším začátku … AKTUÁLNĚ Zápas, který měl přijít dvakrát. Teď už neuhne nikdo. Szabová vs. Pudilová o královnu OKTAGONU Zápas, který měl přijít dvakrát. Teď už neuhne nikdo. Szabová vs. Pudilová o královnu OKTAGONU Na Štvanici se chystá zápas, který má přesah i mimo sport. Souboj o královnu … SPORT Koupili jste si letenku? Ještě to neznamená, že poletíte. Overbooking je zpět Koupili jste si letenku? Ještě to neznamená, že poletíte. Overbooking je zpět Stojíte u gatu, v ruce letenka, v hlavě dovolená — a najednou vám oznámí, že do … NEPŘEHLÉDNĚTE Víno je starší než civilizace. A naše tolerance k alkoholu je neobvykle vysoká Víno je starší než civilizace. A naše tolerance k alkoholu je neobvykle vysoká Víno je starší než písmo, chutná jinak ve vesmíru a obsahuje stovky aromat, které by … ZAJÍMAVOSTI Ve vodních nádrží Orlík a Slapy je kvalita vody ke koupání výborná Ve vodních nádrží Orlík a Slapy je kvalita vody ke koupání výborná Středočeská přírodní koupaliště mají většinou výbornou kvalitu vody. Jedinou výjimkou … AKTUÁLNĚ Taxík Maxík: dostupná doprava pro seniory a držitele ZTP v Příbrami Taxík Maxík: dostupná doprava pro seniory a držitele ZTP v Příbrami Taxík Maxík funguje v Příbrami od roku 2023 a od té doby pomáhá seniorům a držitelům … NEPŘEHLÉDNĚTE
Nové řemeslo, nová šance: Ve Věznici Příbram úspěšně završili vzdělávání i program proti recidivě Nové řemeslo, nová šance: Ve Věznici Příbram úspěšně završili vzdělávání i program proti recidivě Ve Věznici Příbram skončily v uplynulých týdnech dvě významné aktivity zaměřené na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz