21. 9. svátek má Matouš

Majitel domu v Příbrami vyplašil zloděje. Vytáhli z auta krumpáče a strhla se mela

Nepřehlédněte
16. srpna 2021   (11:20)
Majitel domu v Příbrami vyplašil zloděje. Vytáhli z auta krumpáče a strhla se mela
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Scéna jako z akčního filmu se odehrála v noci na dnešek ve Zdabořské ulici v Příbrami. Zatímco majitelé domu šli spát, zloději se chystali do akce.


Již několik dnů před událostí zaznamenali majitelé budovy, že jim kdosi poškodil oplocení. Situaci však vyhodnotili jako vandalství a celou věc považovali za ukončenou. Jenže to se mýlili. V noci na dnešek, když šli spát, uslyšeli nějaký hluk. „Přítel se šel podívat, co se stalo a viděl, jak se dva lidé snaží dostat k nám na pozemek,“ řekla pribram.cz paní Kamila.

Jakmile zjistil, že se jedná o zloděje, začal na ně křičet. „Skočili do auta a začali ujíždět, ale pak zastavili na druhé straně domu. Když k nim přítel přiběhl, vytáhli z kufru auta nějaké krumpáče a lopaty. Začali přítele napadat, a nakonec nám poškodili auto – krumpáčem rozbili čelní a boční skla,“ uvedla Kamila, která okamžitě přivolala policii.
Podle ženy bylo auto zlodějů pravděpodobně bez registračních značek a mělo se jednat o Peugeot 205 pickup červené barvy. „Zloději ujížděli směrem na Narysov či Žežice. Pokud někdo ví, komu vozidlo patří, ať se obrátí na policii,“ žádá Kamila.
Podle ženy bylo auto zlodějů pravděpodobně bez …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Příbramská nemocnice očkuje 120 lidí týdně, s třetí dávkou ještě nezačala Příbramská nemocnice očkuje 120 lidí týdně, s třetí dávkou ještě nezačala Podle starosty Příbrami Jana Konvalinky (za ANO) je mezi seniory v městských … Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka …
V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz