Letošní návštěvnická sezona v minikempu Nového rybníka je rekordní
1. září 2023 (06:20)
foto: SZM Příbram
Kempovací zóna ve sportovně-rekreačním areálu nabídla turistům nové chatky a parkovací zázemí pro karavany.
V letošním roce se minikemp příbramského sportovně-rekreačního areálu Nový rybník pochlubil revitalizovanou nabídkou pro turisty. Návštěvníci se mohli ubytovat ve třech rekonstruovaných chatkách – dvou čtyřlůžkových a jedné šestilůžkové. Vybudováno bylo také osm parkovacích míst pro obytná auta a karavany s příslušným zázemím pro vypouštění šedé vody, napouštění pitné vody a výlevkou pro WC. Větší plochu využili rovněž turisté ve stanech.
„Sezona nám kvůli tomu začala počátkem června, a i přes časové posunutí možnosti ubytování je rekordní. Chatičky jsou využívány téměř stoprocentně, počet ubytovaných na stellplatzech je oproti minulým letům vyšší a míst pro stany je také více. Úroveň a komfort ubytování se výrazně zvýšily a klienti to velmi pozitivně vnímají. Někteří tu byli přes letní sezonu i několikrát,“ pochvaluje si návštěvnost ředitel Sportovních zařízení města Příbram Jan Slaba.
O publicitu místa se postarala také televize Nova, z areálu Nový rybník v červnu vysílala jednu ze svých víkendových dopoledních relací. „Vysílání pořadu Snídaně na TV Nova z Nového rybníka oslovilo také několik našich, v té době budoucích, návštěvníků. Ať už to bylo jednodenním výletem do areálu, tak pobytem v minikempu. Zpětnou vazbu z vysílání máme a jsme za ni moc rádi. Určitě je na místě poděkovat Středočeskému kraji, který tuto ‚televizní akci‘ hradil,“ dodává Jan Slaba.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Související
•Příbramský akvapark se po prázdninových opravách otevře veřejnosti
•Jiří Veselý slaví po velké bitvě postup do 2. kola US Open
•Zámek v Mníšku zve na Hradozámeckou noc
Další články
Senioři mají svůj den. Udělejte dnes něco hezkého pro někoho, kdo si to zaslouží
Pátek 21. srpna připadá National Senior Citizens Day, tedy dni věnovanému seniorům. …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Poznejte život v lese při komentované vycházce s lesníkem
Brdská příroda ukrývá řadu zajímavostí, které při běžné procházce snadno přehlédnete. …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: S létem se můžete začít postupně loučit na hradech a zámcích, Příbramsko ale stále nabízí spoustu letních akcí!
O víkendu se můžete zúčastnit oblíbené celorepublikové akce Hradozámecká noc, a to …
AKTUÁLNĚ
Pohonné hmoty v Příbrami: Nafta stále zdražuje
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,99 Kč do 41,90 Kč …
AKTUÁLNĚ
V Osečanech na zámku se bude vdávat princezna
V sobotu 22. srpna 2026 se na zámku v Osečanech odehraje událost, která tomu místu …
KULTURA
Parkování, bydlení i hospodaření města. Šance pro Příbram - Naše Česko představuje kandidáty
Šance pro Příbram - Naše Česko představila kandidátní listinu pro podzimní komunální …
VOLBY 2026
Komáři mají svůj den. Proč připadá Světový den komárů právě na 20. srpna?
Stačí večer vyrazit ven a jejich přítomnost člověk většinou pozná během několika …
ZAJÍMAVOSTI
Hrady a zámky po setmění ožijí. Hradozámecká noc nabídne příběhy, tajemství i romantiku
Už v sobotu 22. srpna se po celé republice otevřou hrady, zámky a další památky také …
AKTUÁLNĚ
Havárie vodovodu v Husově ulici ochromila dopravu v Příbrami, řidiči stojí v kolonách
Doprava v centru Příbrami aktuálně tvrdě kolabuje kvůli havárii hlavního vodovodního …
AKTUALIZOVÁNO
Rozkvetlá louka jako klimatizace? U Příbrami to funguje
V krajině, která se v srpnu změnila v rozpálenou kulisu, existují místa, kde se život …
NEPŘEHLÉDNĚTE




