19. 2. svátek má Patrik




Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný

AKTUALIZOVÁNO
29. ledna 2026   (10:20)
Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný
foto: Autobus spadl do příkopu u Pičína. / Petra Bálková

Počasí ráno komplikuje dopravu v celém regionu, některé spoje Pražské integrované dopravy nevyjely, některé budou mít zpoždění. Silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností, na většině území regionu sněží. Od rána blokovaly kamiony dopravu v kruháči u Dolejší Obory.


Několik hodin stála doprava v Evropské ulici v Příbrami, kde blokovaly průjezd kamiony. Podle policie ale byly příčinou především nehoda dvou osobáků v Obecnické ulici, do které se vjíždí z kruhového objezdu. Na místě byly všude dlouhé kolony.

Na nehodu v Obecnické ulici upozorňuje Městská policie Příbram: "V ulici Obecnická aktuálně asistujeme u dopravní nehody. Provoz je omezen, tvoří se kolony a stojí i velký kruhový objezd ulice Evropská. Řidiče žádáme o zvýšenou opatrnost, v této lokalitě počítejte se zdržením a pokud můžete, zvolte objízdnou trasu."
Na nehodu v Obecnické ulici upozorňuje Městská …
foto: Autobus spadl do příkopu u Pičína. / Petra Bálková
foto: Nehoda v Obecnické ulici. / Městská policie Příbram
foto: pribram.cz

foto: Ludmila Zelenková
foto: Petr Procházka
foto: Petr Procházka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
pribram.cz
autor: ČTK, Karel Hutr,








Další články

Co jedí naše děti? Kontroly odhalily nedostatky i přesolené polévky Co jedí naše děti? Kontroly odhalily nedostatky i přesolené polévky Středočeští hygienici v roce 2025 pokračovali v důsledném dozoru nad stravováním dětí. … NEPŘEHLÉDNĚTE Vyšlo nové Podbrdsko! Co v něm najdete, prozrazuje PhDr. Smolová Vyšlo nové Podbrdsko! Co v něm najdete, prozrazuje PhDr. Smolová Milovníci regionální historie se mohou radovat — právě vyšlo nové číslo sborníku … AKTUÁLNĚ Příčinu požáru v Příbrami prověří speciální útvar. Záchranáři ošetřili otce se synem Příčinu požáru v Příbrami prověří speciální útvar. Záchranáři ošetřili otce se synem Hasiči i záchranáři zasahovali ráno ve středu 18. února na Sevastopolském náměstí v … AKTUALIZOVÁNO Memoriál Ing. Zdeňka Vojíře pomáhá dětem. Házenkáři hráli opět pro dobrou věc Memoriál Ing. Zdeňka Vojíře pomáhá dětem. Házenkáři hráli opět pro dobrou věc Sportovní hala v Příbrami hostila v sobotu 14. února už 9. ročník Memoriálu Ing. … FOTOGALERIE Pozor na falešné e-maily o vrácení daně. Útočníci se vydávají za ČSSZ Pozor na falešné e-maily o vrácení daně. Útočníci se vydávají za ČSSZ E-mail o přeplatku na dani a příslib rychlé výplaty peněz může znít lákavě. Česká … NEPŘEHLÉDNĚTE Zdravé obědy v ohrožení? Babiš mění tón, Šťastný chce vyhlášku smést ze stolu – Příbram má v jednání své zastoupení Zdravé obědy v ohrožení? Babiš mění tón, Šťastný chce vyhlášku smést ze stolu – Příbram má v jednání své zastoupení Zuřivý boj o novou stravovací vyhlášku nekončí. Po schůzce, kterou svolal premiér … ANKETA Dobříš investuje miliony do sportu: lepší areály pro všechny generace Dobříš investuje miliony do sportu: lepší areály pro všechny generace Dobříš se v roce 2026 zaměřuje na rozvoj a modernizaci svých sportovních areálů. Město … DOBŘÍŠ Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Sněhové přeháňky v noci na úterý znovu výrazně zatížily už tak oslabené lesní porosty … FOTOGALERIE Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Ministerstvo zdravotnictví ČR označilo jako nebezpečné dvě barvy na vlasy značky … NEPŘEHLÉDNĚTE
Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky V úterý 17. února v půl třetí odpoledne zasahovali hasiči, záchranáři a policie u … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz