27. 7. svátek má Věroslav

Kriminalisté pátrají po lupiči z pražského baru, možná je ze středních Čech

31. července 2014   (09:23)
Kriminalisté pátrají po lupiči z pražského baru, možná je ze středních Čech

Detektivové pátrají od 26.června po muži, který okradl obsluhu v baru ve Vyšehradské ulici.



Detektivové specializující se na loupežná přepadení ve druhém policejním obvodě pátrají od 26. června po neznámém muži, který kolem čtvrté hodiny v noci oloupil obsluhu baru ve Vyšehradské ulici. Muž nejprve popíjel v baru alkohol, poté přistoupil k barmanovi se slovy: „Jak by se ti líbilo, kdyby tě takhle někdo okrad?“, následně ho přitlačil na pult a z kapsy mu vytáhl klíč od zásuvky, ve které měl uschovanou takzvanou kasírtašku. Z peněženky pak odcizil 50 až 100 tisíc korun a z místa odešel. Šokovaný barman případ oznámil na tísňovou linku a loupeží se začali ihned zabývat kriminalisté z Nádražní ulice.

V souvislosti s tímto případem žádají detektivové veřejnost o pomoc při pátrání po doposud neznámém muži, jehož podobu zachytila bezpečnostní kamera při přepadení.

Muž středního věku, atletické postavy

Hledaný muž je ve věku kolem čtyřiceti let, vysoký asi 180 centimetrů, atletické postavy a opáleného vzhledu. Podle přepadeného barmana bylo na jeho postavě očividně vidět, že muž pravidelně cvičí. Má krátké vlasy v barvě takzvané špinavý blond a několikadenní strniště. Hovořil česky, bez přízvuku a v době přepadení měl v ústech cigaretu. Oblečený byl do trička žluté barvy značky Adidas, přes tričko pak měl oblečenou vestu bez rukávů, která byla barevně sladěná s tričkem. Na nohou měl krátké kalhoty tmavé barvy a plátěné sportovní boty tmavé barvy, značky rovněž Adidas.

Lupičovi hrozí až desetileté vězení

Jakékoliv informace k hledanému muži, zejména k jeho totožnosti, pohybu nebo pobytu, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR. Kriminalisté hledaného podezřívají ze spáchání trestného činu loupeže, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: mm








Další články

Do Česka míří vlna extrémních veder. Teploty vystoupají až k 38 °C, hrozí přehřátí i zvýšené riziko požárů Do Česka míří vlna extrémních veder. Teploty vystoupají až k 38 °C, hrozí přehřátí i zvýšené riziko požárů Českou republiku čeká po relativně chladnějším začátku týdne výrazná změna počasí. Do … AKTUÁLNĚ Macík má nový speciál. EVO5 je ostřejší, rychlejší a připravený na Dakar Macík má nový speciál. EVO5 je ostřejší, rychlejší a připravený na Dakar Nová evoluce, nový design, nový směr. Martin Macík ukázal kamion MMT EVO5, se kterým … NEPŘEHLÉDNĚTE Půlmaraton jako terapie: proč mladí utíkají nejen kvůli sportu Půlmaraton jako terapie: proč mladí utíkají nejen kvůli sportu Běh už dávno není jen o kondici nebo hubnutí. Pro mnoho mladých lidí se stal způsobem, … NÁZOR 45. ročník SILMET Rally Příbram je minulostí. Dohnal s Vybíralem znovu zvítězili 45. ročník SILMET Rally Příbram je minulostí. Dohnal s Vybíralem znovu zvítězili Posádka Jan Dohnal – Ivo Vybíral zvítězila v 45. ročníku SILMET Rally Příbram a … SPORT Kouř z požárů ve Francii a Španělsku dorazil nad Česko. Odborníci vysvětlují, proč nepředstavuje zdravotní riziko Kouř z požárů ve Francii a Španělsku dorazil nad Česko. Odborníci vysvětlují, proč nepředstavuje zdravotní riziko Nad území České republiky se v neděli během časných ranních hodin začal dostávat kouř … NEPŘEHLÉDNĚTE Kraj podporuje rozšiřování sítě defibrilátorů v obcích Kraj podporuje rozšiřování sítě defibrilátorů v obcích Středočeský kraj chce přispět k rozšíření sítě přístrojů určených k laické resuscitaci … AKTUÁLNĚ Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry i na střední Čechy Meteorologové rozšířili výstrahu před požáry i na střední Čechy Meteorologové dnes rozšířili výstrahu před vznikem požárů na západní a severní Čechy, … AKTUÁLNĚ Na Orlíku se objevili dva obří uhynulí sumci. Co se v přehradě děje? Na Orlíku se objevili dva obří uhynulí sumci. Co se v přehradě děje? Orlická přehrada je dlouhodobě známá jako místo, kde žijí jedni z největších sumců v … ZVÍŘATA Ze sedla do tenisek: Je lepší dovolená na kole, nebo po vlastních? Ze sedla do tenisek: Je lepší dovolená na kole, nebo po vlastních? Toužíte po pořádném restartu, ale váháte, jestli letos vsadit na rychlá kola, nebo na … LIFESTYLE
Jak se žije s Door to Door? Příbram rozšiřuje nový systém třídění odpadu. Nádoby jsou přímo u domů, svoz častější a třídění jednodušší Jak se žije s Door to Door? Příbram rozšiřuje nový systém třídění odpadu. Nádoby jsou přímo u domů, svoz častější a třídění jednodušší Systém Door to Door (D2D) už v Příbrami běží v prvních lokalitách a postupně se … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz