Kapela Prague Queen rozproudila Novák

21. června 2019   (12:11)
Dalších 17 fotografií v galeriiKapela Prague Queen rozproudila Novák

Příbramští přivítali slunovrat o den dříve, zato velkolepě


Ačkoliv letní slunovrat letos připadá na 21. června, příbramští ho přivítali již o den dříve. A přivítali ho velkolepě. Samba v podání tanečnice Veroniky Lálové, kubánské rytmy kapely Mezcla Orquesta, barmanská show. Hvězdou večera však bezesporu byla kapela Praque Queen, která rozproudila přítomný dav hned s prvními rytmy.

A ani tento víkend nebude na Nováku vylidněno. Dvoudenní hudební festival Muzika Příbram 2019 a Příbramské kulturní léto sem přiláká příznivce country, folk a bluegrass hudby.

V rámci festivalu Muzika Příbram 2019 vystoupí hudební skupiny z Příbrami a Středočeského kraje včetně významných a slavných hostů z Čech a Slovenska. Těšit se můžete například na kapely Pacifik, Bonanza, Modrolit, , JeDaRa, Rolničky, Zápo&friends,Třetí slunce, Klikaři, Walerie, Jirka Hejnic Band, Dědský úsměv, Ty a my, Pe3, Sousedé a další.

V neděli 23. 6. na festival navazuje Příbramské kulturní léto pořádané městem Příbram. Od 18 hodin vystoupí Spirituál kvintet. Dále vystoupí Fanda Tomášek a přátelé, NeBeZeMě a Watchipi-wanaga.

V loňském roce měl festival vysokou návštěvnost. Jak to bude letos, je jen na nás.
Ačkoliv letní slunovrat letos připadá na 21. …


Fotogalerie

Kapela Prague Queen rozproudila Novák () Kapela Prague Queen rozproudila Novák (1) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (2) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (3) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (4) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (5) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (6) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (7) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (8) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (9) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (10) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (11) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (12) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (13) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (14) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (15) Kapela Prague Queen rozproudila Novák (16)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz
foto: pribram.cz
MěÚ

autor: mir

Další články

U zvířete v zaparkovaném autě může dojít k přehřátí s fatálními důsledky U zvířete v zaparkovaném autě může dojít k přehřátí s fatálními důsledky Hygienici testují účastníky dobříšského tábora. Covid se zatím prokázal u dalších dvou osob Hygienici testují účastníky dobříšského tábora. Covid se zatím prokázal u dalších dvou osob Kvalita vody na Orlické a Slapské přehradě se zlepšila Kvalita vody na Orlické a Slapské přehradě se zlepšila Hygienici se v tomto týdnu zaměřili na kvalitu koupacích vod v místech, ve kterých v minulém týdnu došlo ke zhoršení. 9. srpna 2020   (07:21) Potápěči hledají u Radavy muže, který vyskočil z člunu a již se z vody nevynořil Potápěči hledají u Radavy muže, který vyskočil z člunu a již se z vody nevynořil K události došlo před šestnáctou hodinou asi padesát metrů od břehu. 8. srpna 2020   (17:29) Čtyři hasičské jednotky vyjížděly k nahlášenému požáru kotelny domova seniorů v Příbrami Čtyři hasičské jednotky vyjížděly k nahlášenému požáru kotelny domova seniorů v Příbrami Policisté Brodskou ulici v místě uzavřeli, byli připraveni uvolnit prostory pro případné využití výškové techniky. 8. srpna 2020   (16:57) Teploty v sobotu vystoupají přes 31 stupňů, tropy budou i v neděli Teploty v sobotu vystoupají přes 31 stupňů, tropy budou i v neděli Meteorologové doporučují omezit odpoledne zátěž a nenechávat děti a zvířata na přímém slunci, zvlášť v zaparkovaných autech. 8. srpna 2020   (13:34) Horko příští týden zvolna ustoupí, ale teplo přetrvá do začátku školy Horko příští týden zvolna ustoupí, ale teplo přetrvá do začátku školy Příští týden budou maximální denní teploty zpočátku kolem tropických 30 stupňů Celsia a jen zvolna budou klesat. 8. srpna 2020   (10:27) V ČR přibylo 323 potvrzených případů covidu, nejvíce od dubna. Na Příbramsku roste počet nakažených V ČR přibylo 323 potvrzených případů covidu, nejvíce od dubna. Na Příbramsku roste počet nakažených K dnešnímu dni na Příbramsku připadá na 100.000 obyvatel zhruba 19,17 pozitivních případů. 8. srpna 2020   (07:55) Přineslo snížení DPH nižší ceny za vodné a stočné na Příbramsku? Přineslo snížení DPH nižší ceny za vodné a stočné na Příbramsku? Pokles daně z přidané hodnoty z 15 na 10 % ovlivnil pozitivně platby za vodné a stočné ve většině lidnatějších českých měst. Dlouhodobě roste tlak na růst cen vody kvůli nutnosti rozsáhlých investic do vodohospodářské infrastruktury. 8. srpna 2020   (07:18)
S nákladním vozem se nevešel pod železniční most S nákladním vozem se nevešel pod železniční most Odhadnout špatně situaci se nevyplácí. A nevyplatilo se to ani řidiči nákladního vozidla, který jel v pátek odpoledne po silnici číslo 19 u Březnice. 7. srpna 2020   (18:02)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz