Jak to bylo s rally?
7. října 2019 (19:23)
Rally Příbram patří k našemu městu již čtyři desetiletí. V letošním roce v závodech nastala pauza, jubilejní čtyřicátý ročník byl odložen.
V květnu vydali organizátoři rally zprávu o zrušení letošního ročníku závodu. „K tomuto kroku jsme přistoupili především proto, že se nám nepodařilo dohodnout se s hlavním sponzorem. V té době jsme neměli jisté ani další finanční zdroje, proto pokračovat v přípravách bylo nejisté. S pořádáním závodu nekončíme, čtyřicátý ročník připravujeme na příští rok,“ okomentoval za pořadatele situaci ředitel závodu Petr Šefr.
Letošní ročník Rally Příbram příznivci motorismu museli oželet. „Musím se ohradit ke komentářům, ve kterých se někteří občané snaží podsouvat, že město je příčinou zrušení v pořadí 40. ročníku Rally Příbram. Za město mohu říci, že budeme s pořadateli zcela jistě jednat o podpoře, která z naší strany byla přislíbena i v letošním roce,“ uvedl k závodu, který by se v příštím roce měl konat v dřívějším termínu, starosta města Jan Konvalinka.
Letošní ročník Rally Příbram příznivci motorismu museli oželet. „Musím se ohradit ke komentářům, ve kterých se někteří občané snaží podsouvat, že město je příčinou zrušení v pořadí 40. ročníku Rally Příbram. Za město mohu říci, že budeme s pořadateli zcela jistě jednat o podpoře, která z naší strany byla přislíbena i v letošním roce,“ uvedl k závodu, který by se v příštím roce měl konat v dřívějším termínu, starosta města Jan Konvalinka.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Eva Švehlová
pribram.cz
pribram.cz
autor: top
Další články
Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích
Květen a červen jsou pro osoby samostatně výdělečně činné každoročně nejdůležitějším …
ZAJÍMAVOSTI
Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen
Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude od 1. dubna 2026 až do 31. …
AKTUÁLNĚ
Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 42,50 …
AKTUÁLNĚ
Developerský projekt v Žežické: 144 bytů, příspěvek 8,4 milionu. Kdo za projektem stojí?
V Žežické má vyrůst 144 nových bytů a jde o jeden z největších bytových projektů, …
POLITIKA
Starosta omluven, jednání vedl místostarosta Karpíšek. Kdo čekal ostré střety, ten se nedočkal — přesto jeden bod dokázal zastupitele rychle vrátit na zem
Čtyřicáté zasedání Zastupitelstva města Příbrami proběhlo ve středu 25. března 2026. …
POLITIKA
Brdy už hasiče nezastaví. Nová čtyřkolka jim šetří čas i síly
Příbramští profesionální hasiči mají nového parťáka do terénu. Do jejich výbavy nově …
AKTUÁLNĚ
HOTOVO! Příbram to dokázala. Infarktový obrat, drama v prodloužení a postup do semifinále je doma!
Baník to dokázal! Příbram v třetím čtvrtfinále předvedla obrovskou vůli, když ani …
SPORT
Sezónu v záchranné stanici Hrachov otevřou sovy: Přijďte 5. dubna podpořit zvířecí pacienty
Přivítejte jaro v přírodě a nahlédněte do zákulisí záchrany živočichů. V sobotu 5. …
Zastupitelstvo města Příbram: sledujte s námi online.
Ve středu 25. března od 16:00 se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka 121 …
ON-LINE PŘENOS
Hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku po nárazu do stromu
Ve středu 25. března asi hodinu před polednem vyjížděly všechny složky integrovaného …
AKTUALIZOVÁNO




