17. 10. svátek má Hedvika
Jak funguje a čím baví nízkoprah? Zjistíte na Bednění

18. září 2021   (07:06)
Jak funguje a čím baví nízkoprah? Zjistíte na Bednění
foto: NZDM Bedna/se souhlaem

Zábavné aktivity jsou ve čtvrtek 23. září připraveny pro všechny věkové kategorie v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Bedna na příbramském sídlišti Křižák.


Podeváté zve Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Bedna (NZDM) v Příbrami na kulturně zábavné odpoledne. Akce s názvem Bednění se koná ve čtvrtek 23. září v rámci Týdne nízkoprahových klubů, během něhož se návštěvníkům otevírají nízkoprahová zařízení pro děti a mládež po celé republice. „Na Bednění, které se koná pod záštitou starosty města Jana Konvalinky, rádi uvítáme co nejvíce návštěvníků. Vstup je opět zdarma, a to i díky finanční podpoře města Příbram. Přijďte se pobavit, inspirovat a podpořit mladé lidi v umění,“ uvedla vedoucí NZDM Bedna Kamila Zelená.
 

V prostorách Bedny na sídlišti Křižák budou připraveny výtvarné a pohybové aktivity, workshopy a soutěže (program uvádíme na konci článku). Menší děti si mohou nechat nápaditě pomalovat obličej, starší se do kreativních činností zapojí samy například díky výtvarné soutěži o ceny Strom života. Zájemci odejdou s vlastnoručně vyrobeným náramkem či plackou, případně novými dovednostmi v oblasti street artu a street dance.
 
NZDM Bedna nabízí služby pro sociálně znevýhodněné ve věku od šesti do dvaceti let, které v současnosti denně využívá zhruba třicítka dětí a mladých lidí. V Příbrami funguje od roku 2010, kromě poskytování bezplatného prostoru pro trávení volného času, poradenství nebo doučování se věnuje práci přímo v terénu. Vedle veřejných institucí její činnost podporují dárci z řad firem i jednotlivců. Podrobnější informace vám během Bednění poskytnou pracovníci organizace.
 
Bednění, 23. září 2021
14.00–15.00: Zahájení
14.00–17.00: Výtvarná soutěž "Strom života"
15.00–16.00: Street dance workshop
15:30–17:30: Výroba náramků, workshop
15.30–17.30: Malování na obličej
16.15–17.15: Street art, workshop
17.45–18.00: Vyhlášení výherců výtvarné soutěže
 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do … Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybník vylovili členové místní organizace Českého rybářského svazu z Rožmitálu pod … Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají …
O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz