22. 5. svátek má Emil




I přes Velikonoce zůstanou některé lékárny otevřené

28. března 2024   (16:54)
I přes Velikonoce zůstanou některé lékárny otevřené
foto: pribram.cz - Jakub Pečenka

Lékárny opět zkoordinovaly své otevírací doby, aby alespoň jedna zůstala otevřená.


Pokud máte strach, že si neužijete Velikonoce kvůli nedostupnosti některého ze svých léků, pak se bát nemusíte. Lékárny v Příbrami mezi sebou zkoordinovaly otevírací dobu tak, aby každý den zůstala některá z nich otevřená. V pátek 29. března nebude v provozu lékárna v příbramské nemocnici, ale zůstanou otevřené lékárny řetězce Dr. Max – u Lidlu i Hypermarketu Albert (8-20 hodin), stejně tak i lékárna Benu u Kauflandu.

Léky seženete i v sobotu a v neděli ve všech výše zmíněných provozovnách, ve stejných časech (8-20 hodin). V sobotu bude navíc mezi 9. a 19. hodinou otevřená i lékárna Lemon v obchodním domě Stavus.
Na Velikonoční pondělí 1. dubna budou uzavřené všechny lékárny, s výjimkou lékárny v příbramské nemocnici, která bude fungovat od 9 do 13 hodin. V případě, že své obtíže nezvládnete vyléčit sami a váš stav to bude vyžadovat, urgentní příjem, stejně jako všechny akutní provozy v nemocnici, poběží bez omezení.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova evakuovali třicet lidí, strojvedoucí utrpěl šok U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova evakuovali třicet lidí, strojvedoucí utrpěl šok Mezi Příbramí a Březnicí dnes večer hořel vlak Regionova. Hasiči z vozu evakuovali … AKTUALIZOVÁNO Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram byla pro mnoho lidí dlouhá léta samozřejmým místem k životu. Dnes se ale čím … NÁZOR LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group představuje dlouhodobou vizi rozvoje Příbrami. Pod vedením zakladatele a CEO … ROZHOVOR „Není divadlo jako divadlo,“ říká ředitel příbramského divadla Petr Bednář „Není divadlo jako divadlo,“ říká ředitel příbramského divadla Petr Bednář Divadlo A. Dvořáka v Příbrami patří k institucím, které mají v regionu výjimečné … ROZHOVOR Tipy na víkend: Divadlo bude patřit dětem, historické centrum zase závodníkům! Tipy na víkend: Divadlo bude patřit dětem, historické centrum zase závodníkům! Tento víkend se budou na Příbramsku konat tři velké a dlouho očekávané akce - Divadlo … NEPŘEHLÉDNĚTE Most u Jíloviště půjde brzy k zemi. Stavbaři budou stavět nový Most u Jíloviště půjde brzy k zemi. Stavbaři budou stavět nový Stavbaři v polovině června zbourají most přes dálnici D4 poblíž Jíloviště u Prahy a … Šmíráci v oblacích: Když vám nad zahradou krouží cizí dron Šmíráci v oblacích: Když vám nad zahradou krouží cizí dron Hračka pro děti za pár tisíc, nebo sofistikovaný nástroj pro zloděje a lidi bez špetky … AKTUALIZOVÁNO Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Dobříš se opět promění v místo, kde to žije od rána do večera – DOBŘÍŠSKÉ MÁJOVÉ … KULTURA Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč … DOPRAVA
Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz