24. 4. svátek má Jiří

Hřiště v ulici 28. října může stát až 26 milionů

16. června 2014   (16:16)
Hřiště v ulici 28. října může stát až 26 milionů

Město aktuálně hledá firmy na výstavbu hřiště v ulici 28. října a opravy komunikace v Orlově.


Město Příbram aktuálně hledá dodavatele dvou projektů, jejichž předpokládaná výše překračuje 30 milionů korun. V prvním případě jde o opravy komunikací po vybudování kanalizace v Orlově. Tato zakázka předpokládá projektovou cenou ve výši 6 milionů korun bez DPH. Projekt počítá s pokládkou finální vrstvy komunikace, případně s odfrézováním svrchní vrstvy. Spolu s pokládáním nového povrchu musí dojít také k přizvednutí kanalizačních poklopů podle vozovky.

Hotovo bude ještě letos do zimy

Obálka s cenovou nabídkou musí být doručena nejpozději 1. července v 8.30. Práce by měly být kompletně dokončené do 3 měsíců od podpisu smlouvy. Záruční doba je stanovená na 60 měsíců.

Hřiště může stát až 26 milionů korun

Druhou zakázkou je pak stavba školního hřiště při Základní škole v ulici 28. října. Tu město Příbram vypsalo během dnešního dne a lhůta pro podání nabídek končí 10. července tohoto roku. Předpokládaná cena zakázky podle projektu je 26,363,435 Kč bez DPH. Projekt zde počítá s kompletní výstavbou nového lehkoatletického spotoviště. Kromě 200 metrového oválu a dráhami o délce 60 metrů zde vyrostou dvě víceúčelová hřiště například na florbal, házenou, basketbal, volejbal, nebo tenis. Bude zde umísten i prostor pro skok vysoký a daleký.

V areálu vyroste i zázemí

Pro sportovce zde budou i šatny s umývárnou, místnost pro učitele a správce areálu a samozřejmě i malý sklad na náčiní. U vjezdu do areálu by malo být i několik parkovacích míst. Stavba bude spolufinancována z Regionálního operačního programu NUTS II Střední Čechy a trvat by měla do 5 měsíců.  

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17) Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Společnost musela vysvětlit podezřele nízkou nabídku a další formality. 24. dubna 2019   (06:06) Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Silnice I/18 byla uzavřena 23. dubna 2019   (18:56) AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Na místě operuje 11 jednotek hasičů. 23. dubna 2019   (16:43) AKTUÁLNĚ Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Hasiči budou opět prezentovat svou techniku veřejnosti. 23. dubna 2019   (15:36) Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Do druhého ročníku participativního rozpočtu bylo podáno 26 návrhů Město i v letošním roce prostřednictvím participativního rozpočtu umožňuje veřejnosti rozhodovat o investování milionu korun z městského rozpočtu. Do projektu je přihlášeno 26 návrhů. 23. dubna 2019   (13:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz