31. 7. svátek má Ignác
Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti

21. června 2020   (17:07)
Dalších 13 fotografií v galeriiHotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti
foto: pribram.cz

„Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. Apartmány jsou vícepokojové,“ říká majitel hotelu Jurij Kostjak.


Nově rekonstruovaný hotel v centru Příbrami dostal svou finální podobu. Po vybudování příjezdové cesty od vlakového nádraží jsou dokončeny jak apartmány v nově postavené budově, tak i pokoje v hotelu samotném. 
Nově rekonstruovaný hotel v centru Příbrami …
foto: pribram.cz


K hlavní hotelové restauraci je postavená i terasa, kde bude možné nabídnout hostům příjemné posezení. Nebude chybět ani koutek s grilem, kde bude šéfkuchař připravovat své speciality. „Restaurace je kapacitně dostačující, v jeden okamžik budeme moci obsloužit 150 nejen hotelových hostů,“ řekl majitel hotelu Jurkos, Jurij Kostjak.
K hlavní hotelové restauraci je postavená i …
foto: pribram.cz

Pro komfort ubytovaných zákazníků došlo k vybudování rozlehlého parkoviště. Vstup do hotelu zůstane zachován. V pravé části je umístněná recepce, Lobby bar a vstup do restaurace, v levé je umístěn výtah, který je již připraven přepravovat první hosty.
„Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. Apartmány jsou vícepokojové,“ řekl majitel.

Nyní probíhají úklidové práce a dovybavují se jednotlivé pokoje. „První zákazníky bychom rádi přivítali v druhé polovině července. Z větší části je již také obsazen hotel i personálně,“ odtajnil Kostjak.
Nyní probíhají úklidové práce a dovybavují se …
foto: pribram.cz

Kapacitně se bude jednat hotel se čtyřiceti pokoji, ubytování dle Kostjaka bude cenově velice příznivé. „Ceny za jednu noc se budou pohybovat od 1500 korun, kdy v rámci ubytování bude i snídaně.
Kapacitně se bude jednat hotel se čtyřiceti …
foto: pribram.cz

Rekonstrukce hotelu začala v roce 2017. Oproti původnímu názvu Hotel u města Příbrami se nově jmenuje Hotel Jurkos, což značí první písmena jména a příjmení majitele. „Budeme velice rádi za každého hosta, a to i v restauraci, která bude v odpoledních a večerních hodinách otevřena i široké veřejnosti,“ dodal Kostjak.
Rekonstrukce hotelu začala v roce 2017. Oproti …
foto: pribram.cz

Fotogalerie

Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti () Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (1) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (2) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (3) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (4) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (5) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (6) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (7) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (8) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (9) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (10) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (11) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (12)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka

Další články

U Památníku Vojna vznikne Alej svobody U Památníku Vojna vznikne Alej svobody Vojna byla táborem nucených prací, v jednu chvíli zde bylo i více než 1400 vězňů. Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Třikrát týdně dochází do objektu příbramské věznice kaplanka Mgr. Vendula Glancová. … Nepřehlédněte Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo. Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Řidič ve vysoké rychlosti nezvládl odbočovací manévr a skončil v příkopu. Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Vycházku do budovy Báňského ředitelství v Příbrami povede 5. srpna architekt Michal … Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU O několika miliardách z první výzvy prozatím rozhodovala rychlost kliknutí v rámci … Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Sportovní setkání pro všechny věkové kategorie pořádá třikrát týdně na venkovních … Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Benzin Natural 95 je u čerpacích stanic ve Středočeském kraji nejdražší za šest a půl … Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Muži hrozí tříletý pobyt za mřížemi.
V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce Nejprve bude zdemolována a znovu postavena budova N, která bude širší a především i …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz