23. 10. svátek má Teodor
Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti

21. června 2020   (17:07)
Dalších 13 fotografií v galeriiHotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti
foto: pribram.cz

„Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. Apartmány jsou vícepokojové,“ říká majitel hotelu Jurij Kostjak.


Nově rekonstruovaný hotel v centru Příbrami dostal svou finální podobu. Po vybudování příjezdové cesty od vlakového nádraží jsou dokončeny jak apartmány v nově postavené budově, tak i pokoje v hotelu samotném. 
Nově rekonstruovaný hotel v centru Příbrami …
foto: pribram.cz


K hlavní hotelové restauraci je postavená i terasa, kde bude možné nabídnout hostům příjemné posezení. Nebude chybět ani koutek s grilem, kde bude šéfkuchař připravovat své speciality. „Restaurace je kapacitně dostačující, v jeden okamžik budeme moci obsloužit 150 nejen hotelových hostů,“ řekl majitel hotelu Jurkos, Jurij Kostjak.
K hlavní hotelové restauraci je postavená i …
foto: pribram.cz

Pro komfort ubytovaných zákazníků došlo k vybudování rozlehlého parkoviště. Vstup do hotelu zůstane zachován. V pravé části je umístněná recepce, Lobby bar a vstup do restaurace, v levé je umístěn výtah, který je již připraven přepravovat první hosty.
„Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. Apartmány jsou vícepokojové,“ řekl majitel.

Nyní probíhají úklidové práce a dovybavují se jednotlivé pokoje. „První zákazníky bychom rádi přivítali v druhé polovině července. Z větší části je již také obsazen hotel i personálně,“ odtajnil Kostjak.
Nyní probíhají úklidové práce a dovybavují se …
foto: pribram.cz

Kapacitně se bude jednat hotel se čtyřiceti pokoji, ubytování dle Kostjaka bude cenově velice příznivé. „Ceny za jednu noc se budou pohybovat od 1500 korun, kdy v rámci ubytování bude i snídaně.
Kapacitně se bude jednat hotel se čtyřiceti …
foto: pribram.cz

Rekonstrukce hotelu začala v roce 2017. Oproti původnímu názvu Hotel u města Příbrami se nově jmenuje Hotel Jurkos, což značí první písmena jména a příjmení majitele. „Budeme velice rádi za každého hosta, a to i v restauraci, která bude v odpoledních a večerních hodinách otevřena i široké veřejnosti,“ dodal Kostjak.
Rekonstrukce hotelu začala v roce 2017. Oproti …
foto: pribram.cz

Fotogalerie

Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti () Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (1) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (2) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (3) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (4) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (5) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (6) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (7) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (8) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (9) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (10) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (11) Hotel Jurkos přivítá první hosty o prázdninách, restaurace se otevře i veřejnosti (12)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Dle územního plánu je území zastavitelné bytovými a rodinnými domy. Je to klidná … Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Loni kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím opatřením nebyla příliš vysoká poptávka … ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech Bez elektřiny je v tuto chvíli přibližně 800 domácností a dalších odběrných … Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Koupání v přírodním koupališti Nový rybník se letos téměř celé léto nedoporučovalo, na … Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Příbram poskytne dárcům krve volné vstupenky na akce pořádané městem a jeho … Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Řidiče se nepodařilo nalézt. V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh O otevření samostatného covidového oddělení a dalších opatřeních se rozhodne v … Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Společnost ČEZ ve čtvrtek večer kvůli poruchám způsobeným větrem vyhlásila kalamitní … Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko O severské zemi v úterý 26. října povypráví fotograf a cestovatel Václav …
Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Náklady na pořízení a instalaci jsou 1,9 milionu korun. Do budoucna by stojanů v …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz