27. 1. svátek má Ingrid




Hlasování z auta v Příbrami využilo pět lidí v karanténě

7. října 2021   (19:41)
Hlasování z auta v Příbrami využilo pět lidí v karanténě
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Lidé v karanténě či izolaci, kteří z vážných důvodů nemohli volit ve středu z auta, mohou nejpozději do dnešních večerních hodin zažádat o možnost odevzdat svůj hlas z domova.


Možnost hlasovat ve volbách do Sněmovny na drive-in stanovišti v Příbrami využilo ve středu pět lidí v karanténě či izolaci. V rámci celého kraje přijelo odevzdat svůj hlas 239 voličů. Informaci pribram.cz potvrdila Zuzana Žídková z Odboru kanceláře hejtmanky Středočeského kraje.

Voliči v karanténě měli ve středu možnost hlasovat z auta na parkovišti u areálu příbramské nemocnice v Podbrdské ulici. Odevzdávat hlasy mohli od 08:00 do 17:00.
Lidé v karanténě či izolaci, kteří z vážných důvodů nemohli volit ve středu z auta, mohou nejpozději do dnešních večerních hodin zažádat o možnost volit v pátek a v sobotu z domova, kam za nimi přijde zvláštní komise s přenosnou volební schránkou. Telefonní čísla 257 280 472 nebo 257 280 880 budou dostupná dnes do 20:00.
Kolik je v Česku dospělých v karanténě a izolaci, není ze státních statistik jasné. Podle údajů České správy sociálního zabezpečení a ministerstva zdravotnictví má nyní nemoc covid-19 celkem 7900 lidí a v karanténě je s elektronickou neschopenkou 2223 zaměstnanců i živnostníků, kteří si platí nemocenské pojištění.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Středočeský kraj investuje 10,7 milionu do rozvoje turismu Středočeský kraj investuje 10,7 milionu do rozvoje turismu Krajští zastupitelé schválili poskytnutí dotací na podporu rozvoje destinačních … Rekordně klidné svátky v útulku v Lazci: žádní vystrašení psi ani nechtěné živé dárky Rekordně klidné svátky v útulku v Lazci: žádní vystrašení psi ani nechtěné živé dárky Útulek v Lazci hlásí nejlepší svátky za roky: žádní vystrašení psi na Silvestra a … Zvířata Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem V úterý 27. ledna dopoledne vyjížděli hasiči k požáru budovy v Novém Dvoře u Rožmitálu … FOTO V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 míst pro lidi s demencemi. V krajských … Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Rada města Příbrami neschválila vyhlášení stavební uzávěry na Fantově louce. Pro návrh … Politika Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Odpolední teploty se dnes ve Středočeském kraji a v Praze pohybovaly většinou mezi 3 … Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní vědomostní soutěž YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v … Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Po osmiměsíční pauze způsobené zraněním se Lucie Pudilová vrací do OKTAGONU. Česká … Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v modernizaci svých provozů. Technické služby …
V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V pondělí před 9. hodinou ranní se stala dopravní nehoda v Příbrami v ulici … FOTO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz