Hasiči z Rožmitálu zasahovali u dopravní nehody v Plzeňském kraji
6. září 2016 (00:59)
Dalších 5 fotografií v galerii
V sobotu 3.9. 2016, krátce po 17. hodině bylo operační středisko Středočeských hasičů požádáno od kolegů z Plzeňského kraje o vyslání jednotky SDH Rožmitál pod Třemšínem k dopravní nehodě.
Dobrovolná jednotka rožmitálských hasičů je předurčená na zásahy u silničních dopravních nehod, proto vyjela i v tomto případě, k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu, který se nacházel mimo vozovku, mezi obcemi Roželov a Starý Smolivec ( těsně za hranicí krajů ), vzhledem k tomu, že několik minut předtím vyrazily plzeňské jednotky k jiné události. Na místo vyjel rychlý zásahový automobil Jeep a cisternový automobil Tatra.
Středočeští dobrovolní hasiči na místě spolupracovali s jednotkou z Plzeňského kraje. Vozidlo nehořelo a nebylo nutné žádnou z 2 zraněných osob vyprostit z vozidla pomocí speciálních technických prostředků. Byla provedena protipožární opatření, zajištění místa dopravní nehody a rožmitálská jednotka u zásahu spolupracovala s Policií ČR a Zdravotnickou záchrannou službou.
Středočeští dobrovolní hasiči na místě spolupracovali s jednotkou z Plzeňského kraje. Vozidlo nehořelo a nebylo nutné žádnou z 2 zraněných osob vyprostit z vozidla pomocí speciálních technických prostředků. Byla provedena protipožární opatření, zajištění místa dopravní nehody a rožmitálská jednotka u zásahu spolupracovala s Policií ČR a Zdravotnickou záchrannou službou.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: HZS Středočeského kraje
autor: MP
Další články
Dobříšští školáci překvapili republiku. 2. ZŠ postupuje do finále FAČR
Žáci 2. ZŠ Dobříš si vybojovali postup do republikového finále Poháru FAČR ve fotbalu …
ŠKOLSTVÍ
Zlaté ruce mizí. Proč se vytrácejí řemeslo i chuť u něj vydržet?
Ještě před pár desítkami let bylo běžné, že lidé uměli pracovat rukama – opravit si …
LIFESTYLE
Kde v Příbrami dělají nejlepší snídaně? Spouštíme velkou snídaňovou anketu!
Příbramští, připravte se. Tentokrát jde o snídaně — a to je disciplína, na kterou má …
ANKETA
Brdy ožívají: první kroky k návratu divoké přírody
Louky, které zarůstaly, mokřady, které mizely, i voda, která z krajiny pomalu …
Řidič audi se vyhýbal zvěři a skončil mimo silnici
V neděli kolem jedné hodiny ranní vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě osobního vozu …
DOPRAVA
Ředitel ZŠ pod Svatou Horou Roman Behún: Naší prioritou je bezpečné prostředí a individuální přístup
Základní škola pod Svatou Horou patří k nejstarším vzdělávacím institucím v Příbrami, …
ROZHOVOR
Z Masarykova letního sídla bude luxusní resort. Zámek Hluboš láká i drobné investory
Historický zámek v Hluboši, kde trávil léta prezident Tomáš Garrigue Masaryk, čeká …
ZAJÍMAVOSTI
Speed Marathon se blíží. Na Příbramsku lidé navrhli desítky rizikových míst
Celostátní akce Speed Marathon, během níž policie po dobu 24 hodin kontroluje …
DOPRAVA
Příbram zahájila turistickou sezonu. Nabízí slevy i komentovanou vycházku po stopách minulosti
Tento víkend patří v Příbrami turistice, historii i společenskému dění. V sobotu 11. a …
AKTUÁLNĚ
Policisté učili děti základní pravidla pro bezpečný přechod komunikace
Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na bezpečnost u přechodů pro chodce, a to …
AKTUÁLNĚ









