Fotil nahé tanečnice a přitom je i zneužíval
5. února 2017 (19:29)
foto: redakce
Policie podezřívá dvaatřicetiletého muže ze Strakonicka, který již byl za pohlavní zneužívání před několika lety odsouzen.
Krajský policejní mluvčí Jiří Matzner v neděli sdělil ČTK, že Policie ČR ve Strakonicích začala stíhat muže s podezřením na ohrožování výchovy dítěte a zločinu pohlavního zneužití. Dle současného stadia vyšetřování hrozí muži až osmileté odnětí svobody.
Dále uvedl Metzner, že muž byl okresním soudem odsouzen již v roce 2008 pro trestný čin pohlavního zneužívání. Obviněný muž, dle vyjádření policejního mluvčího, do konce ledna tohoto roku, od prozatím přesněji neurčené doby, fotil obnažené nezletilé tanečnice v souboru, kde tím využíval svého postavení jako vedoucí tanečního souboru.
Dále uvedl Metzner, že muž byl okresním soudem odsouzen již v roce 2008 pro trestný čin pohlavního zneužívání. Obviněný muž, dle vyjádření policejního mluvčího, do konce ledna tohoto roku, od prozatím přesněji neurčené doby, fotil obnažené nezletilé tanečnice v souboru, kde tím využíval svého postavení jako vedoucí tanečního souboru.
Podle kriminalistů dotyčný v nejméně pěti případech souložil s nezletilou dívkou, ačkoliv velmi dobře znal skutečnost, že jí je méně než 15 let. Není v tuto chvíli ale známo, jak dlouho svou činnost v rámci tanečního souboru prováděl, "dle současných poznatků fotografoval minimálně tři dívky " dodal mluvčí.
Kriminalisté ze Strakonic zahájili v těchto dnech proti muži trestní stíhání, o jaký taneční soubor se jednalo, mluvčí policie nesdělil.
Kriminalisté ze Strakonic zahájili v těchto dnech proti muži trestní stíhání, o jaký taneční soubor se jednalo, mluvčí policie nesdělil.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: redakce
autor: MP
Další články
Vysokochlumecké peklo znovu ožije. Mikulášská tradice přiláká děti i dospělé
Tradiční akce Vysokochlumecké peklo se po roce opět vrací. V pátek 5. prosince od 16 …
Nemocnice Hořovice získala titul Nejlepší porodnice Středočeského kraje
Nemocnice Hořovice slaví významný úspěch v prestižní volbě Porodnice roku portálu …
Město Příbram schválilo rozpočet na rok 2026, velké investice mají zelenou
Na posledním letošním zasedání zastupitelstva města Příbram zastupitelé schválili …
Politika
Nové dálnice v roce 2026: ŘSD otevře desítky kilometrů. Příbram na svůj obchvat zatím čeká
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje v roce 2026 zprovoznit téměř 40 kilometrů …
Adventní čas v Rožmitále nabízí bazárek, koncerty i mikulášskou nadílku
Rožmitál pod Třemšínem se v prosinci rozezní vánoční atmosférou. Město a místní …
Z druhé strany lavičky: Bedna není volnočasovka. Je to záchytný bod
Druhý díl ze série reportáží o nízkoprahových službách, terénní pomoci a životě bez …
Zimní Srdíčkové dny zaplaví Příbram. Usměvavá srdíčka pomohou nemocným dětem
Jen týden po skončení sbírky Srdce dětem se dobrovolníci znovu vydávají do ulic. …
Sledujte s námi online zasedání zastupitelstva, na programu bude pyrotechnika nebo změna územního plánu v lokalitě Fantova louka
Ve středu 3. prosince od 16:00 hodin se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka (čp. …
ON-LINE PŘENOS
Vandalismus v Příbrami: Zničené i ukradené adventní dekorace, světelný beránek za 40 tisíc je pryč
Advent sotva začal a už se ptáme: zůstane nám vůbec něco z vánoční výzdoby do Vánoc? V …
FOTOGALERIE
Nehoda osobáku a nákladního vozu komplikují dopravu v křižovatce s Dobříšskou ulicí
V křižovatce silnic III/11417 a I/18 v Dobříšské ulici v Příbrami se stala ve středu …




