13. 8. svátek má Alena

Festivaly kromě fanoušků myslí i na potřebné. V Občově část ze vstupného věnují malé Elle

14. července 2020   (08:38)
Festivaly kromě fanoušků myslí i na potřebné. V Občově část ze vstupného věnují malé Elle

Sobota 18. července je nabita hudebním programem. V okolí Příbrami můžete zajít na Fesťák Na Vsi, Svojšický rockový večer nebo open-air koncerty na Letní scéně v Jerusalemě.


Tuto sobotu 18. července proběhne v Občově Fesťák Na Vsi s podtitulem „festival pro dobrou věc“. Část výtěžku druhého festivalového ročníku půjde na podporu malé Elly. Ella bojuje s diagnózou dětské mozkové obrny, a přestože jí ještě není ani pět let, má za sebou nelehké roky. „Nechci si jen stěžovat, protože jinak jsem, myslím, milá, učenlivá a usměvavá holčička, která má sen, že jednoho dne bude chodit,“ představuje statečnou malou slečnu anotace k události.
 

Ve 14.30 zahájí Fesťák Na Vsi Schunky, dále vystoupí skupiny Tok, Knírek, Horizont, UrticA, Nástroj snahy, Výčep, InAction a popůlnoční Valpurt a Zaseklý stroje. Všechny kapely zahrají bez nároku na honorář. Vstupné na akci stojí 200 korun a lístky je možné objednávat na telefonním čísle 734 787 121.
 
Letní scénu v Jerusalemě rovněž tuto sobotu rozezvučí rockoví Drops Rock z Rožmitálu pod Třemšínem a Karel Kahovec s George & Beatovens. Karel Kahovec zahájil pěveckou kariéru v 60. letech a vystupoval se skupinami The Matadors a Flamengo. S kapelou George & Beatovens pokračuje v hudebním odkazu Petra Nováka. Vystoupení začínají ve 20.00 a vstupenky jsou za 160 korun.
 
Důkazem, že „hasičská“ zábava, nemusí mít pouze unylý bálový program, potvrzuje Svojšický rockový večer pořádaný SDH Svojšice. V sobotu 18. července od 19.00 zahrají Tlakové Galoše, Pumpa a Gentiana. Na open-air akci jsou zajištěny party stany a občerstvení.
 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: Facebook_Festival Na Vsi

autor: Magdalena Rezková

Další články

Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01) Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz