6. 3. svátek má Miroslav




Festival Kačeři láká na známá jména, vystoupí PSH nebo Pipes and Pints

20. května 2015   (11:18)
Festival Kačeři láká na známá jména, vystoupí PSH nebo Pipes and Pints
foto: Kačeři

Vstupenky je možné zakoupit ve výhodných předprodejích.



Jeden z neznámějších lokálních festivalů Kačeři představil před několika dny první jména letošního 10. ročníku. Na louce v Horčápsku nedaleko Březnice se o víkendu 21. a 22. srpna představí na třech pódiích na 50 kapel a DJs.

Ve výčtu kapel a DJs se objevila taková jména, jakými jsou punkový „králové“ české scény Pipes and Pints, legendy českého hiphopu PSH, anglické elektro hvězdy The Feud nebo kytarová stálice Sunflower Caravan.

Mezi DJs zaujmou matadoři české taneční scény Chris Sadler, Pavel Bidlo a zástupce jednoho z nejslavnějších německých hudebních vydavatelství DJ Gunjah z Drážďan . Pro milovníky DNB organizátoři „zabookovali“ duo Deadly Viperz a DJ Pixie.

Již nyní můžete pořídit nejvýhodnější vstupenky, a to dokonce v rámci elektronického předprodeje. O první vlnu vstupenek byl velký zájem, a proto organizátoři tuto edici rozšířili o dalších 100 vstupenek. Ty můžete zakoupit buď na webu www.goout.cz, nebo v „kamenných“ předprodejích: Příbram – Modrý tabák – Šmejkal v horní části Pražské ulice a v Tabáku U Nuslů v Březnici.

Při koupi přes webový portál si vstupenku můžete vytisknout přímo doma a nebo si ji stáhnout do svého telefonu a poté předložit při vjezdu na festival. „Tato služba nás opět posunula o kousek dále a jsme rádi, že můžeme tento luxus nabídnout našim návštěvníkům právě na 10. ročníku našeho festivalu. Lístky pomalu mizí, takže nejvýhodnější předprodej za 300,- Kč na oba dny opravdu táhne“, řekl za organizátory Jan Štika, který stojí za propojením goout.cz a Kačerů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Kačeři
autor: red








Další články

„Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy „Tohle nikdo nečekal.“ Michal Dlouhý v Příbrami oznámil 2. řadu Zločinů Velké Prahy Festival Sherlock v Příbrami přinesl zásadní novinku. Historik, scenárista a odborný … KULTURA Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných Nehoda blokuje provoz nad Rožmitálem, několik zraněných Ve čtvrtek odpoledne se na silnici č. 119 nad Rožmitálem u Voltuše srazily dva osobní … AKTUALIZOVÁNO Investice snů se změnila v noční můru. Internetový trik stál ženu statisíce Investice snů se změnila v noční můru. Internetový trik stál ženu statisíce Internetové podvody jsou stále sofistikovanější a jejich scénáře se neustále opakují … KRIMI D4 u Dobříše čeká kompletní oprava mostů. Cesta do práce nebo do škol se v uzavírce citelně prodlouží D4 u Dobříše čeká kompletní oprava mostů. Cesta do práce nebo do škol se v uzavírce citelně prodlouží Na dálnici D4 u Dobříše se chystá zásadní stavební zásah. Ředitelství silnic a dálnic … DOPRAVA Nálezy granátů při rekonstrukcích silnic jsou běžné i na Příbramsku Nálezy granátů při rekonstrukcích silnic jsou běžné i na Příbramsku Stavební firmy musí na stavbách, kde lze takové nálezy očekávat, postupovat obezřetně … PR Myslíte si, že máte fyzičku? Policie vám to změří stopkami Myslíte si, že máte fyzičku? Policie vám to změří stopkami Máte pocit, že byste zvládli honičku na zloděje? Nebo si jen chcete dokázat, že těch … NEPŘEHLÉDNĚTE Mistr světa a trenér HC Baník Příbram Radek Bělohlav: Ovládli jsme základní část. Teď potřebujeme diváky Mistr světa a trenér HC Baník Příbram Radek Bělohlav: Ovládli jsme základní část. Teď potřebujeme diváky Radek Bělohlav. Mistr světa z roku 1996, trojnásobný mistr extraligy, legenda Sparty a … ROZHOVOR Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně Rožmitálský čáp po roce opět přistál na komíně Rožmitál pod Třemšínem se po roce znovu dočkal svého posla jara. Čáp bílý se na komíně … ZAJÍMAVOSTI Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky Sedlčany investovaly 50 milionů korun do rekonstrukce polikliniky. Oprava zahrnovala i … ZDRAVOTNICTVÍ
Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu Řidičce se udělalo nevolno a u benzínky narazila do kamionu Přibližně hodinu po poledni ve středu 4. března zasahovali hasiči a záchranáři u … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz