6. 8. svátek má Oldřiška
Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza!

21. května 2019   (16:00)
Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza!

Na příbramském koncertu zazní i jejich nový hit Paravany, který se stal nejhranější českou písničkou v rádiích. Již tento pátek!Kapela Slza vystoupí v pátek 24. května od 19 hodin v Estrádním sále Divadla Příbram.
 
TŘÍMĚSÍČNÍ PAUZA OD SOCIÁLNÍCH SÍTÍ KONČÍ, NOVÝ SINGL PARAVANY JE NA SVĚTĚ A PRÁCE NA DESCE V PLNÉM PROUDU. SLZA SE CÍTÍ JAKO NOVÁ KAPELA.
 
Slza je dvoučlenná hudební skupina. Zakladatelem skupiny  je kytarista Lukáš Bundil, který si pro zpěv přizval Petra Lexu. Na vystoupení si zvou kolegy hudebníky jako hosty. Texty často píše Ondřej Ládek, neboli Xindl X.
 
Za svoji krátkou kariéru už dosáhla Slza na několik ocenění. Kromě fanoušků, kteří Slze přibývají neuvěřitelnou rychlostí, kapelu chválí i hudební kritici. Jejich debut, jenž na podzim získal trojplatinu, byl nominován v Hudebních cenách Anděl. Slza se rovněž dostala do TOP 5 v kategorii Kapela roku v anketě Český Slavík.

V dubnu 2019 představila kapela očekávanou novou píseň a videoklip Paravany. Jedná se o první singl z chystané třetí desky, jejíž vydání je naplánováno na podzim letošního roku. Singl se stal nejhranější českou písničkou v rádiích.
 
"Milí fanoušci, jak jistě víte, před více než třemi měsíci jsme se odmlčeli a dali si pauzu od sociálních sítí. Nastalo pro nás období hledání se a hledání toho, co v hudbě cítíme a chceme říct. Písnička PARAVANY vznikla v Berlíně a Londýně a je první ukázkou z naší právě chystané desky. Je pro nás tím nejsilnějším, co jsme kdy napsali," uvádí Petr a Lukáš na svém facebookovém profilu.

Vstupenky na páteční koncert v Příbrami je možné zakoupit na pokladně Divadla Příbram, on-line na webových stránkách divadla, popř. na obchodním oddělení (ve všední den do 15:30 hod). Další prodejní místa jsou Zámeček Ernestinum, Knihovna Jana Drdy, Infocentrum Beroun.

Cena vstupenky v předprodeji je 400 Kč, na místě pak 450 Kč.
Kapela Slza vystoupí v pátek 24. května od 19 …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mir foto ilustr

Další články

Odložte deštníky, připravte plavky. Tropy hlásí návrat Odložte deštníky, připravte plavky. Tropy hlásí návrat Jízda historickými vozy i rock'n'roll. V Rožmitále zažijete Retro den Jízda historickými vozy i rock'n'roll. V Rožmitále zažijete Retro den Místní dráha v Rožmitále pod Třemšínem a Podbrdské muzeum oslaví narozeniny spolu. V sobotu 22. srpna čeká návštěvníky celodenní program s historickými projížďkami, výstavami a hudbou. Končí se o půlnoci. 6. srpna 2020   (06:40) Další nebezpečná vlna podvodů na Facebooku. Hackeři zveřejňují statusy pod vaší identitou Další nebezpečná vlna podvodů na Facebooku. Hackeři zveřejňují statusy pod vaší identitou Příbramská nemocnice láká na výstavu Úsměv a radost Příbramská nemocnice láká na výstavu Úsměv a radost V pořadí třetí letošní výstavou pokračuje sezóna 2020 v galerii Oblastní nemocnice Příbram. 5. srpna 2020   (19:50) Štítná žláza: Malý orgán, který dokáže napáchat velké problémy Štítná žláza: Malý orgán, který dokáže napáchat velké problémy Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo. 5. srpna 2020   (16:08) Houbařská sezona se zatím nevyvíjí dobře. I přes deště a vysoké teploty moc nerostou Houbařská sezona se zatím nevyvíjí dobře. I přes deště a vysoké teploty moc nerostou Proti předchozím suchým rokům bylo letos nadprůměrně hodně hub zejména na přelomu června a července, v dalších týdnech už houby rostly méně. 5. srpna 2020   (12:37) Dobrovolníci se vrátili do nemocnice, s novou koordinátorkou Dobrovolníci se vrátili do nemocnice, s novou koordinátorkou Tato záslužná činnost se po pauze opět navrátila mezi pacienty, i když v omezené míře a za dodržení určitých hygienických pravidel. 5. srpna 2020   (10:18) Sociální demokraté navrhují od ledna zvýšit důchody o 300 či o 400 korun víc, než nařizuje zákon Sociální demokraté navrhují od ledna zvýšit důchody o 300 či o 400 korun víc, než nařizuje zákon Stokoruny nad tuto průměrnou částku by senioři a seniorky mohli dostat buď měsíčně, nebo jako několikatisícový jednorázový příplatek. 5. srpna 2020   (08:46) V úterý v ČR přibylo 290 nakažených, nejvíc od konce června. Známe situaci na Příbramsku V úterý v ČR přibylo 290 nakažených, nejvíc od konce června. Známe situaci na Příbramsku
V rybníce na Příbramsku se objevily desítky uhynulých ryb V rybníce na Příbramsku se objevily desítky uhynulých ryb Úhyn části rybí násady v obci Věšín byl pravděpodobně následkem nedostatku kyslíku v souvislosti s tropickými teplotami uplynulého týdne. 4. srpna 2020   (20:07)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz